Знайдеться не багато людей, які можуть сказати, що на роботі легко підтримувати здорове харчування. І не важливо, де і ким ви працюєте. Якщо ви серйозно задумалися про своє здоров’я та здорове харчування, але водночас активно працюєте та не хочете довести себе до голодної непритомності, гастриту, або "приносити" зайву вагу з офісу, перед вами неминуче постане запитання: "Як харчуватися на роботі"? ⠀
Життя "під диктовку" офісного стилю день у день створює рутинні звички, які не завжди бувають на користь здоров’ю.
Найпоширеніші помилки в харчуванні на роботі:
Багато тонізувальних напоїв. Чай, кава, енергетики, а також споживання солодких напоїв в великій кількості погіршує засвоєння заліза і кальцію з їжі.
Занадто великі перерви між прийманнями їжі або дуже часті перекуси, харчування всухом'ятку, погане пережовування їжі через браку часу. Ці звички призводять до застійних процесів у жовчовивідних шляхах, до загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.
Одноманітне харчування. Багато людей кожен день приносять на роботу один і той же набір страв. Так легше, не потрібно думати, що приготувати. Однак упродовж тривалого часу таке харчування може призвести до дефіциту вітамінів і мінералів.
Їжа швидкого приготування, фаст-фуд. Як результат – "перебір" глюкози і жирів. Це може сприяти розвитку цукрового діабету, порушенню обміну речовин, надлишковій масі тіла.
Зайве вживання солодощів через міфи, що розумова праця вимагає додаткової енергії для головного мозку. Насправді, енергії і так вистачає - близько 19% від величини основного обміну припадає на цю розумову роботу. Зниження працездатності насамперед буде через неповноцінне та нерегулярне харчування.
Недостатня кількість в раціоні фруктів, овочів і зелені.
Правильне харчування на роботі має стати вашою здоровою звичкою. Будьте здорові, стежте за своїм харчуванням!
Більше порад про здорове харчування читайте на сторінці Світлани Фус facebook.com/svetlanafus.