Рената Литвинова показала откровенное фото

7 марта 2016

Российская актриса, которая всегда отличалась изысканным чувством стиля, обнародовала старый снимок. 49-летняя Рената Литвинова удивила своих поклонников фото, на котором она позирует топлес.

В комментариях под снимком российская знаменитость написала, что это должны была быть обложка для какого-то журнала, но из-за каких-то причин, она не увидела свет.

"Несостоявшаяся обложка", – написала Рената.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Китаї створили акумулятор, який любить світло 7 февраля 2026

Китайські вчені з Університету Дунхуа (Donghua University) повідомили про прорив у галузі цинк-повітряних акумуляторів. Це недорога альтернатива літієвим батареям, але з безліччю нерозв'язаних технологічних проблем. Дослідники з Піднебесної запропонували оригінальний підхід для усунення головної з них — низької швидкості реакцій відновлення та виділення кисню на електродах. У цьому їм допомігло звичайне світло.

Франція відкрила консульство у Гренландії 7 февраля 2026

Відкриття консульства відбувається на тлі напруженості у відносинах зі Сполученими Штатами через спроби президента США Дональда Трампа анексувати автономну територію Данії.

В Абхазії домоглися скасування видачі паспортів РФ 7 февраля 2026

Місцеві політики поставили під сумнів законність функціонування пунктів видачі паспортів РФ безпосередньо у так званій "республіці".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

БК-Груп 5.0
БК-Груп

Отзывов: 1

ify.ua 5.0
ify.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше