DZIDZIO розказав про розлучення після 20-річних стосунків

26 апреля 2021

Співак Михайло Хома або DziDzio розлучається з дружиною Ярославою після 20 років стосунків.

Зараз пара готується до офіційного розірвання шлюбу.

"Тема складна. Ми домовилися розлучитися. Давно вже. Тому ми лише хочемо це зробити гарно, красиво. Ми це ухвалили тверезо, розумно, обдумували і зрозуміли, що це буде найкраще", – розказав артист у програмі "Світське життя".

ДзіДзьо таки розлучається 

Також Михайло прокоментував звинувачення дружини в тому, що він не хотів дітей, та натяки на те, що він її зраджував.

"Всі ті роки я був на роботі, працював. Я давно хотів трішки розібратися, але не було часу. У карантин зрозумів, що треба жити в добрі, не ображати одне одного. А деколи, щоб це сталося, треба просто відпустити людину і дати волю", – сказав Дзідзьо.

Пара побралася у 2013-му році 

Співак  зізнався, що вони з Ярославою не живуть разом уже 9 місяців. Також він розказав, як вони почали зустрічатися ще дітьми.

"У мене тато помер, мама за кордоном, в неї батьки розлучилися. Просто діти йшли до лісу і не знали, чи то треба казати, коли тебе щось не влаштовує. Ми не знали, як це робити, просто терпіли дещо. У нас і добре було так само. Треба було подорослішати, щоб зрозуміти, і деколи треба визнати, що є щось не так", – сумбурно розповів Хома.

Тепер Ярослава - сольна співачка 

Ярослава та Михайло разом навчалися в університеті культури в Києві та в парі багато років виступали на весіллях на Львівщині.

Минулого року жінка вирішила почати сольну кар’єру під псевдонімом SLAVIA, за що чоловік її критикував.

Дивись, Михайло, яку красуню втратив 

Згодом Ярослава заявила, що чоловік навіть не привітав та не підтримав її на презентації прем'єри пісні "Я тобі не мамка", яку вона записувала потай від нього.

Фото з Instagram

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Мій син не потребує цієї твоєї брехні": ексдружина Ращука звинуватила його у лицемірстві 5 мая 2026

Колишня дружина актора та військовослужбовця, Вікторія Білан-Ращук звинуватила його в лицемірстві та недостатній залученості в життя 7-місячного сина Яреми

Трамп зробив заяву про анонсовану зустріч із Сі 5 мая 2026

Президент США "нетерпляче чекає" зустрічі з китайським лідером в Пекіні і запевняє, що це буде "дуже важлива поїздка".

iPhone 17 став найпродаваним смартфоном у світі в першому кварталі 5 мая 2026

Apple iPhone 17 став найпродаванішим смартфоном світу в I кварталі 2026 року з часткою 6 % глобальних продажів у штуках. Моделі серії iPhone 17 зайняли перші три сходинки рейтингу, п’ять позицій з десяти дісталися Samsung Galaxy A, одна — Xiaomi Redmi A5. На десять лідерів припало 25 % світових продажів — рекорд для I кварталу за всю історію спостережень, йдеться в даних Counterpoint Research.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мedbook.org.ua 4.5
Мedbook.org.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше