Lada, УАЗ, Москвич: у РФ склали список авто для держслужбовців

21 октября 2023

Міністерство промисловості та торгівлі РФ підготувало список автомобілів для пріоритетного використання держслужбовцями, у який увійшли російські та китайські бренди. Про це 20 жовтня повідомило РБК з посиланням на пресслужбу відомства.

Зазначається, що у перелік увійшли машини з російським VIN-номером, які виробляються в Росії у рамках спецінвестконтрактів.

Так, Мінпромторг Росії рекомендував закупівлю таких моделей легковиків:

  • Lada (моделі: Vesta, Vesta SW Cross, Granta, Niva Travel, Niva Legend);
  • УАЗ (моделі: Патріот, Пікап, Профі, Хантер, СГР);
  • Aurus (моделі: Senat, Komendant);
  • Москвич (моделі: 3, 3е, 6);
  • Evolute (моделі: I-Pro, I-Joy, I-Sky);
  • Haval (моделі: Jolion, Dargo, F7/F7x, H9).

Наголошується, що купувати інші авто можна буде лише за спеціальним дозволом.

Нагадаємо, на початку вересня президент Росії Володимир Путін доручив уряду до лютого 2024 року розробити заходи, щоб пересадити чиновників за кермо вітчизняних автомобілів.

Як повідомляв Корреспондент.net, у травні минулого року російські активи Renault перейшли у держвласність РФ, а у червні завод було перейменовано на АТ Московський автомобільний завод Москвич.

У листопаді 2022 року на колишньому заводі Renault запустили серійне виробництво кросовера Москвич 3.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність 14 ноября 2025

Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність

СБУ затримала іноземця, який наводив атаки РФ по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС 14 ноября 2025

Працював на ворога: СБУ затримала іноземця, який наводив атаки РФ по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС Чоловіка спіймали на гарячому

Глава Microsoft розкритикував ідею єдиної домінуючої ШІ-моделі на заміну людини 14 ноября 2025

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла висловив сумнів у тому, що сильний штучний інтелект (AGI) має бути головною метою розвитку ШІ. Натомість він запропонував зосередитися на створенні «когнітивних підсилювачів» — систем, які розширюють можливості людини, а не замінюють її.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше