MamaRika натякнула на другу вагітність у романтичному кліпі з чоловіком. Відео

17 августа 2025

Співачка MamaRika презентувала новий сингл "Одне питання" — проникливу історію про справжнє кохання, яке допомагає навіть у найважчі моменти.

Трек створено у співпраці з Олександром Суровим (SUROV), автором приспіву, та саундпродюсером Іваном Клименком, який разом із MamaRika написав куплети. За словами артистки, "Одне питання" — це про потребу впевненості й про бажання почути відповідь на важливе питання: "Чи ти так само мене любиш?".

"Я завжди співаю про те, що проживаю сама. Це мої особисті історії, але вони відгукуються людям, бо всі ми проходимо одне й те ж саме", — прокоментувала зірка.

Чоловік співачки, Сергій Середа приєднався до зйомок кліпу

Фото пресгрупа

У кліпі, знятому в Києві та його околицях, MamaRika показала день зі свого життя – прогулянки з чоловіком, шоуменом Сергієм Середою і їхні романтичні моменти, зустрічі з друзями та щирі моменти без постановок.

Мамаріка похвалилася стильним луком у новому відео

Окремо увагу слухачів привернули рядки: "І спочатку ми удвох, а потім утрьох, а зараз вчотирьох молимось". Саме ця лірика стали приводом для чуток про другу вагітність співачки.

Закохані весело поїздили на байку

Кадр з відео kolpaquee і serega_sereda

Теплі обійми вдало передають сенс композиції

Нагадаємо, зіркове подружжя виховує 4-річного сина Давіда. Хоча зараз пара демонструє свою закоханість публічно, у їхньому шлюбі були й кризові моменти, коли вони мало не розлучилися.

Зазначимо, MamaRika часто описує сильні емоції у своїй музиці. Наприклад, вона закликала цінувати батьків у щемливому кліпі та оспівувала порятунок романтичних стосунків.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Компактний кросовер став найпопулярнішим авто у світі 29 января 2026

Компактний кросовер став найпопулярнішим авто у світі

Камера, якої раніше не було в iPhone: Apple тестує нову оптику 29 января 2026

Камера, якої раніше не було в iPhone: Apple тестує нову оптику

Spotify виплатила музикантам 11 мільярдів доларів у 2025 році — це новий рекорд 29 января 2026

Компанія Spotify, яка володіє однойменним музичним стрімінговим сервісом, оголосила про виплати музичній індустрії понад 11 млрд доларів роялті у 2025 році. Це вражаюча сума, і вона майже на 1 млрд доларів більше виплат, здійснених платформою роком раніше.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ify.ua 5.0
ify.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше