Актор-стриптизер Суровцев вийде на паркет "Танців з зірками"

23 июля 2021

У новому сезоні "Танців з зірками" буде гаряче, адже на його паркет вийде триразовий чемпіон України зі стриптизу, зірка серіалу "Слід" Олексій Суровцев.

Виклик актору кинула співачка Олександр Заріцька, яка напередодні оголосила про свою участь у "Танцях". І він його прийняв.

"У дитинстві я дуже соромився танцювати, але завжди хотів. Тому вчився танцям вдома по відео, передивлявся кліпи зарубіжних зірок. Від участі у "Танцях з зірками" очікую драйву, емоцій за рахунок подолання труднощів, змагального адреналіну. І хоч трохи навчитися бальним танцям", - зазначив Олексій.

У новому сезоні шоу танцюватиме справжній мачо 

Ну просто якийсь український Тарзан 
фото з instagram

Нагадаємо, також у наступних "Танцях з зірками" візьмуть участь Джамала  і Олег Михайлюта. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У мережі опублікували фото складаного iPhone червоного кольору: виявилося, що він не має жодного стосунку до Apple 28 августа 2026

У мережі опублікували фото складаного iPhone червоного кольору: виявилося, що він не має жодного стосунку до Apple

До Польщі прямують п’ять винищувачів F-35 27 августа 2026

Загалом країна має отримати 32 F-35 до 2029 року, повідомив міністр національної оборони.

Польща стягує південнокорейські танки до кордону з РФ 27 августа 2026

У країну вже прибули перші південнокорейські танки за контрактом, підписаним 1 серпня 2025 року.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

МЦ "Добробут" 0.2
МЦ "Добробут"

Отзывов: 1

Вікторія 5.0
Вікторія

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше