Алла Мазур відверто розповіла про рак

13 июля 2020

Телеведуча Алла Мазур, яка з осені минулого року бореться з онкологією, розповіла, чому наважилася говорити про свою хворобу публічно.

А ще зірка закликала усіх носити маски та дотримуватися дистанції.

"Я дуже вдячна усій країні, яка хвилювалася за мене, це правда. Рада, що ризикнула і повідомила це публічно, тому що я вважаю, що нам дуже важливо навчитися говорити про ці складні речі вголос", - заявила Мазур в інтерв’ю "1+1".

"Я зараз, слава богу, почуваюся гарно. Останні аналізи показали, що все рухається позитивно, не хочу наврочити. Лікарі кажуть, що прогнози дуже обнадійливі, я активно повернулася до роботи", - зауважила Алла.

54-річна Алла запевняє, що добре почувається і прогнози лікарів гарні 

"Хочу передати своє позитивне налаштування насамперед тим, хто щойно почув подібний діагноз. Він страшить багатьох і багато хто думає, чи варто вступати в цю складну, тривалу і коштовну боротьбу. Але закликаю усіх – не треба гаяти часу, тому що я на власному прикладі переконалася, що якщо не втратити цей час, то процес лікування і одужання відбувається значно швидше", - наголосила вона.

Мазур також зізналася, що перш ніж оголосити про хворобу, вона радилася з друзями, родиною та колегами.

"Ми разом прийшли до висновку, що це буде корисно для всіх. Я мушу сказати, що ефект від цього є. Це стало шоком і відкриттям для багатьох людей, але разом з тим – поштовхом йти і перевірятися. Чимало моїх знайомих сказали, що після моєї публікації вони пішли і перевірили стан свого здоров’я", - розказала Алла.

Публічне оголошення про хворобу лише допомогло Аллі 

Крім того, телезірка порадила людям зі слабким імунітетом дотримуватися дистанції та носити захисні маски.

"Ми розуміємо, що ліків від COVID-19 зараз немає, але на щастя цю хворобу регулює розум. У цій ситуації рятують дуже прості речі, які здаються банальними, але найбільш помічні – соціальна дистанція і маска. Ми можемо стати рятівниками одне для одного", - запевнила Мазур.  

Якщо Алла бачить, що хтось із громадян порушує дистанцію – не соромиться вказати на це

Нагадаємо, ще в травні Мазур уперше повідомила про позитивний перебіг лікування. Однак де саме вона лікується, телеведуча не уточнює. 

Фото з соцмереж 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Рекомендации психолога как избавиться от травмирующего опыта тем, кто пережил насилие 4 августа 2020

Стать жертвой насилия – означает пережить травмирующий опыт, который в последствии может влиять на качество жизни

За год автопилот Tesla значительно улучшил показатели безаварийности 4 августа 2020

Компания Tesla ведёт статистику инцидентов, которые могли бы привести к аварии при задействовании систем активной помощи водителю, либо стали причиной дорожно-транспортного происшествия. Данные собираются по всему автопарку электромобилей этой марки, поэтому выборка получается достаточно представительной. За год показатели безаварийности улучшились на сорок процентов.

В Египте микроавтобус с пассажирами утонул в канале 4 августа 2020

В районе пирамид Гизы автобус упал в оросительный канал, в результате чего восемь человек погибли.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое