Амаль Клуні у паєтковому омбре підкорила модний хідник у Лондоні. ФОТО

6 декабря 2023

Дружина американського актора Джорджа Клуні, правозахисниця Амаль Клуні давно завоювала статус однієї з найстильніших красунь.

Вкотре продемонструвати це їй випала нагода на щорічній премії 2023 Fashion Awards, яка відбулася в лондонському Альберт-Холі 4-го грудня.

Для заходу Амаль обрала розкішну сукню Versace із паєтковим оздобленням, яке з верху до низу змінює колір.

Амаль у розкішній сукні-омбре сяяла перед камерами

фото GETTY IMAGES

Образ правозахисниця доповнила лаконічним мейкапом
фото GETTY IMAGES

Як відомо, на світських заходах правозахисниця з’являється також у компанії чоловіка. Нещодавно, наприклад, подружжя Клуні відвідало прем’єру стрічки "Хлопці в човні", що також проходила в Лондоні.

Нагадаємо, Амаль та Джордж Клуні не лише відвідують світські вечірки та заходи, але і влаштовують їх. Зокрема, пара проводить щорічну церемонію нагородження власного фонду Albie Awards.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Зеленського немає у списку зустрічей Трампа на G7 15 июня 2026

Раніше Зеленський заявляв, що хотів би обговорити з Трампом питання посилення санкцій проти Росії та позицію США щодо можливого запровадження.

У Швейцарії стартує референдум про обмеження населення 15 июня 2026

У країні планують визначити з ключовими принципами, котрі можуть кардинально змінити міграційну політику.

Канібалізм: розвідка оцінила реалії економіки РФ 15 июня 2026

Центробанк Росії продовжує запевняти ринки у відсутності системних ризиків для фінансової стабільності.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лео-шоп 0.2
Лео-шоп

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше