23 июня 2020
В оперному театрі «Лісеу» в Барселоні відбувся перший посткарантинний концерт, щоправда, насолоджувалися виступом струнного квартету не люди, а кімнатні рослини (майже 2300 одиниць), які розмістили у глядацькій залі. Соціальна дистанція та обов’язковий масковий режим у такому форматі точно були зайвими.
На думку режисера перформансу Еугеніо Ампудіа, це красивий спосіб нагадати про світові еко-стандарти, а також те, наскільки важливі для артистів підтримка та увага глядача. Після концерту усі рослини були передані до однієі з лікарень міста.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни 23 июня 2026
У 30-сторінковій доповіді наведено вісім ключових чинників, які можуть свідчити про активізацію підготовки Білорусі до можливого військового конфлікту.
Які напої не варто вживати влітку 23 июня 2026
Вони смачні, але їх варто уникати.
Краще на пару, грилі або в духовці: як це впливає вміст вітамінів в продуктах 22 июня 2026
Ви можете постійно їсти поживну їжу, але всі ваші зусилля по споживанню здорової їжі будуть…