5 декабря 2023
23-річна призерка з дзюдо Дар'я Білодід, яка перебуває на навчально-тренувальних зборах у Японії, показалася перед серфінгом.
Хоча в графіку спортсменки є місце відпочинку, зокрема прогулянкам біля океану, вона продовжує активно пітніти у залі.

Коли ранок починається не з кави

Робочі поїздки спортсменки дарують їй можливість бачити світ


І хоча Білодід є однією з найзавидніших холостячок України, не так давно, судячи зі свіжих фото, стало відомо, що у неї є залицяльник.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"На драйві": перший український фільм про автоперегони вийде у прокат уже в квітні 5 февраля 2026
"На драйві": перший український фільм про автоперегони вийде у прокат уже в квітні Головний постер стрічки створив легендарний документаліст і фотограф Костянтин Ліберов (LIKBOS)
Королеву Каміллу заскочили зненацька запитанням про скандал із Джеффрі Епштейном: її реакція здалася мережі підозрілою 5 февраля 2026
Королеву Каміллу заскочили зненацька запитанням про скандал із Джеффрі Епштейном: її реакція здалася мережі підозрілою Короля Чарльза ІІІ також не оминуло це питання
Чи карають водіїв за занадто повільну їзду: що потрібно знати 5 февраля 2026
Чи карають водіїв за занадто повільну їзду: що потрібно знати