17 апреля 2024
Американський оскароносний кіноактор і режисер Шон Пенн дав відверте інтервʼю з нагоди телевізійної премʼєри свого фільму про війну Росії в Україні "Суперсила", яка відбулася в Німеччині. Відомий кінотворець зізнався, що зробив би під час зустрічі з російським лідером Володимиром Путіним, і пояснив, як перемога Росії у війні стане кінцем США.
За його словами, американському президенту Джо Байдену нині бракує "волі, лідерства і жертовності, які були у президента Рузвельта у Другій світовій". Про це пише NV з посиланням на німецьку газету Bild.
Шон Пенн заявив, що його народу потрібно повчитися єдності в українців, які згуртувалися перед обличчям загрози. Поспілкувавшись з людьми в Україні, він усвідомив цінність життя, як ніколи раніше.
"Я вірю в стійкість українців, які борються за кожну п’ядь своєї території, включно з Кримом. Ось чому ми не повинні допустити поразки в цій війні. Цього не повинно статися. Незалежно від того, демократи чи республіканці при владі. Якщо ми програємо цю війну, це може стати і кінцем Сполучених Штатів. Знаєте, я дитина війни у В'єтнамі. Я виріс на її жорстоких і злочинних картинах. Тому я ніколи не вірив, що зброя приводить до миру. Але зараз ми повинні дати Україні все, що у нас є, щоб зупинити цю війну", – сказав Шон Пенн.
Він також висловив свої думки щодо двох лідерів ворожих країн – президента України Володимира Зеленського та диктатора РФ Володимира Путіна. На запитання, що б режисер зробив із другим під час зустрічі, він сказав: "Бах!" Вочевидь, Пенн натякнув на швидку розправу з воєнним злочинцем.
Водночас про зустріч із Володимиром Зеленським, якому американець залишив на зберігання свій "Оскар" до переможного дня, він висловився з теплом.
"Я вдячний, що зміг зустрітися з ним. Крім моїх батьків і дітей, жодна людина ніколи не зворушила мене так сильно, як він", – пригадав режисер і друг України. До речі, раніше Шон Пенн назвав рису, яка відрізняє президента України від інших.
Як писав OBOZ.UA, з Володимиром Путіним режисер знайомий особисто. Це сталося в далекому 2001 році, коли кінематографіст разом зі своїм колегою Джеком Ніколсоном приїхав до Москви на кінофестиваль і заїхав на дачу до Нікіти Міхалкова.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Антарктичне диво: на станції "Академік Вернадський" зафіксували застиглі хвилі зі снігу 16 сентября 2025
На острові Галіндез, де розташована українська антарктична станція Академік Вернадський, полярники зазнімкували унікальне явище.
Готуються два вотуми недовіри фон дер Ляєн - ЗМІ 16 сентября 2025
Дві політичні групи – ультраправі Патріоти за Європу та Ліві – подали окремі вотуми про недовіру до президента ЄК
В Гренландії проходять військові навчання 16 сентября 2025
У навчаннях Arctic Light 2025 беруть участь понад 550 військовослужбовців з Данії та країн-членів НАТО - Франції, Німеччини, Швеції та Норвегії.