29 мая 2024
Лідер Китаю Сі Цзіньпінь був готовий надати Росії військову допомогу на початку повномасштабної війни, але президент США Джо Байден змусив його передумати. Про це в колонці для The Washington Post заявив політичний оглядач Девід Ігнейшс, посилаючись на свої джерела.
"Вони (китайці - ред.) вже були готові до постачань, коли Байден зателефонував Сі з попередженням: США відреагують, якщо дізнаються, що Китай передає Росії зброю", - запевняє Ігнейшс.
Неназвані співрозмовники, які знайомі з ситуацією, зазначили, що лідера КНР обурив дзвінок американського президента, але він вирішив утримуватися прямих постачань зброї Росії.
Американські високопосадовці стверджують, що Сі доручив колишньому віцепрем'єру Лю Хе й одному з найбільш довірених перемовників китайського лідера із Заходом, наглядати за прихованою допомогою, яку Китай надає Росії.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ніколь Кідман замилувала обіймами з чоловіком на 19-річчя шлюбу. Фото 27 июня 2025
Австралійська актриса Ніколь Кідман та її чоловік, кантрі-співак і гітарист Кіт Урбан 26 червня святкують 19-ту річницю весілля.
Періс Хілтон у леопарді замилувала обіймами з сином і дочкою на яхті в Італії. Фото 27 июня 2025
44-річна американська телезірка, світська левиця та бізнесвумен Періс Хілтон замилувала сімейним відпочинком на Сардинії.
Пріянка Чопра в атласній сукні без бюстгальтера оголила спину на кінопрем'єрі 27 июня 2025
Чопра із колегами по фільму "Голови держав" Ідрісом Ельбою та Джоном Сіною