26 марта 2016
Державна фіскальна служба очікує зібрати в березні 57 млрд грн податків, що на 10 млрд грн більше від планового показника. Відповідно ця сума може стати рекордною щодо місячного надходження.
Про це сказав голова ДФС Роман Насіров.
"У березні... я трохи хвилююся, і не хочу, щоб це змінилося, але у березні ми очікуємо рекордний місяць щодо зборів за всю історію. Ми думаємо, що у нас буде 57 мільярдів гривень, а може трохи більше. І взагалі, з березня будуть хороші результати і за всіма податками окремо, і в цілому. Я думаю, буде більш ніж 10 мільярдів гривень перевиконання. Це дозволяє говорити, що з точки зору тих змін, які сталися у законодавстві, та з точки зору адміністрування ми рухаємося у правильному напрямку", – сказав Насіров.
Нагадаємо, у січні-лютому ДФС перевиконала встановлені Мінфіном індикативи на цей період на 14,5% і перерахувала до держбюджету додатково 8,2 млрд грн.
Тим часом ВВП України демонструє зростання. Також уперше за три роки промисловість пішла "в плюс".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Швидка зарядка та комфорт для всієї родини: Mercedes представив новий GLB 21 апреля 2026
Швидка зарядка та комфорт для всієї родини: Mercedes представив новий GLB
Саша Бо у м'ятній сукні та яскравому мейку розважилася з чоловіком на вечірці в стилі випускного. Фото 21 апреля 2026
Блогерка Саша Бо з чоловіком, Платоном Тарнавським попозували на вечірці в стилі випускного та вбрались у тематичні вбрання зі стрічками. На атмосферних фото пара засвітила свої поцілунки
Не звертайте уваги на ціну та дизайн: ці навушники найчастіше піддають критиці 21 апреля 2026
Не звертайте уваги на ціну та дизайн: ці навушники найчастіше піддають критиці