Бессент зробив заяву щодо економіки України

12 июня 2025

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що українська економіка через 20 років може випередити російську. Це можливо за кількох умов. Про це він сказав під час слухань у Конгресі.

Бессент наголосив, що в кожній країні економічна безпека - це національна безпека. При цьому, за словами міністра, він і президент США Дональд Трамп вважають, що "стабільна українська економіка в довгостроковій перспективі буде найкращим захистом".

Міністр фінансів США нагадав, що коли впала Берлінська стіна, економіки Польщі та України були однаковими. Але зараз польська економіка втричі більша.

"Я вважаю, що через двадцять років економіка України, завдяки ефективному управлінню, подібному партнерству (між Україною і США - ред.) і глобальним інвестиціям, може стати більшою, ніж економіка Росії. І я думаю, що це стане дуже сильним стримуючим фактором для тих, хто буде тоді керувати Росією", - додав він.

Бессент також зазначив, що в Римі пройде велика конференція з відновлення України. І США закликають Світовий банк зосередитися на цьому.

Він уточнив, що жодна країна, яка допомагала російській військовій машині грошима, військами, обладнанням для зброї, не отримає права брати участь у відновленні України.

Нагадаємо, за підсумками травня, зростання споживчих цін в Україні прискорилось до 1,3% у порівнянні з 0,7% у квітні. Водночас річна інфляція сягнула 15,9% порівняно з 15,1% у минулому місяці,

Як повідомлялося, станом на 30 квітня 2025 року, державний та гарантований державою борг України становив 7 480,33 млрд грн, або 179,97 млрд доларів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На Київщині російський дрон влучив у багатоповерхівку 3 апреля 2026

На Київщині російський дрон влучив у багатоповерхівку. Подробиці, фото та відео Закликаємо мешканців регіону не ігнорувати повітряну тривогу

Анонсовано захищений смартфон Realme 16 5G з чіпом Dimensity 6400 Turbo та батареєю на 7000 мА·год 3 апреля 2026

Компанія Realme випустила Realme 16 5G, орієнтований на молодіжну аудиторію. Новинка відрізняється яскравим AMOLED-дисплеєм і потужною батареєю, а також підвищеним захистом від впливу зовнішнього середовища та падінь.

ЗМІ оцінили ураження нафтотерміналів РФ на Балтиці 3 апреля 2026

У порту Приморськ пошкоджено щонайменше 40% резервуарів для нафти, а в порту Усть-Луга пошкоджено близько чверті потужностей терміналу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше