Бейонсе украсила обложку известного журнала

3 марта 2016

Бейонсе по праву является одной из самых ярких и популярных певиц современности. Ее талант, необычная красота привлекают внимание не только поклонников, но и многочисленных редакторов и фотографов.

Так, Бейонсе снялась для юбилейого выпуска арт-журнала Garage, главным редактором которого является Дарья Жукова. К слову, над снимками поп-дивы работали фотограф Робин Харпер, который довольно часто сотрудничает со звездой, а также художник Урс Фишер.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Комік Тимошенко ошелешив сумою, яку Гайтана хотіла отримати за виступ на шоу, де збирали кошти для ЗСУ 12 мая 2026

Комік Антон Тимошенко розповів, що співачка Гайтана хотіла отримати за свій виступ на благодійному шоу чималий гонорар, але Тіна Кароль і Джамала зробили це безкоштовно. Деталі у матеріалі

Під Києвом вантажівка на переході збила дівчинку 12 мая 2026

Під Києвом вантажівка на переході збила дівчинку. Подробиці, фото та відео Усі обставини аварії встановлять слідчі

Юрій Ткач розказав про амбіції 11-річної доньки і хто з зірок уже пообіцяв їй пісню 12 мая 2026

Шоумен розказав про план доньки Лізи стати артисткою. Хто з зірок українського шоубізу вже пообіцяв написати для дівчинки пісню

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше