8 декабря 2024

Напередодні стало відомо ім'я володарки титулу "Міс Україна 2024" – нею стала 20-річна киянка Марія Мельниченко. Дівчину, яка вже два роки працює у сфері моделінгу, можна побачити на сайтах відомих вітчизняних брендів. Однак поза кадром красуня – студентка 4-го курсу Державного Податкового Університету.
Між фотосесіями Мельниченко часто публікує своє повсякденне життя в Instagram. Зокрема, переможниця конкурсу краси постає перед своїми підписниками без макіяжу та шикарної укладки. Дівчина не соромитися показати природнє ластовиння та янтарні очі без туші.


Крім того, у своєму фотоблогу Марія ділиться фотографіями з подорожей та відпочинку. У стрічці Мельниченко можна побачити, що дівчина захоплюється спортом та веде активний спосіб життя. Як відомо, красуня 10 років займалася бально-спортивними танцями.


Згодом киянка опанувала катання на лижах та сноуборді, а нещодавно знайшла нове хоббі – теніс. Окрім зйомок володарка титулу "Міс Україна 2024" показує свою жіночність на заняттях з хілс – вид танцю, який виконують на високих підборах.

Раніше OBOZ.UA писав про те, як у Києві обрали "Міс Україну 2024" на першому під час великої війни конкурсі краси. Як минуло шоу та який вигляд мали віце-міс – у нашому матеріалі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Москві звели позицію С-400 поруч із фондом дочки Путіна 27 июня 2026
Раніше у місті розміщувалися комплекси Панцир, створені для боротьби з безпілотниками, то тепер задіяні системи, здатні перехоплювати ракети всіх типів, включаючи балістичні.
Землетрус у Венесуелі: знайдено понад 500 загиблих 27 июня 2026
Штат Ла-Гуайра постраждав найбільше. Цю територію взято під військовий контроль. Спеціальні бригади розподіляють їжу та воду.
Металевий відбійник пробив легковик наскрізь: на Київщині сталась смертельна ДТП 27 июня 2026
Металевий відбійник пробив легковик наскрізь: на Київщині сталась смертельна ДТП. Подробиці, фото та відео Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі