23 июня 2024

У Дарницькому районі Києва ввечері 21 червня невідомий почав сварку з ветераном війни, ексвійськовослужбовцем 32 ОМБр ЗСУ через його зачіску, після чого побив його. У поліції з'ясували, що силу застосував 17-річний хлопець, двоє його повнолітніх друзів під час нападу перебували поряд і "були свідками".
Про інцидент розповіла у своєму акаунті в Instagram волонтерка та сестра потерпілого Олеся Листопад. Колишній військовий вигулював собаку й повертався додому, коли до нього підійшли троє людей. Наймолодший "почав пред'являти через зачіску", а потім ударив чоловіка.
"Олександр був дезорієнтований і не міг чинити опір. Била одна людина, дві інші стояли та страхували на випадок, якщо цей не впорається", – заявила волонтерка.

За її словами, поліція взяла свідчення й відпустила учасників інциденту.
"Від початку повномасштабного вторгнення вся чоловіча частина сім'ї Олександра (батько, брат, дядько і він сам) записалися добровольцями. Дядько загинув, брат зник безвісти. Сам він був у серйозних боях, має УБД, державні нагороди. Після звільнення продовжив свою діяльність як волонтер і на роботі, пов'язаній з допомогою нашій армії", – зауважила Листопад.
У поліції Києва у Facebook повідомили, що "всі учасники інциденту встановлені". Станом на ранок 22 червня з ними продовжувалися першочергові слідчі дії.
Обережно, фото 18+


Поліцію 21 червня близько 23:40 викликав сам потерпілий. "Попередньо встановлено, що через раптовий конфлікт відбулась бійка між чоловіком і 17-річним хлопцем. Двоє повнолітніх друзів останнього в цей момент перебували поруч та були свідками сутички", – розповіли копи.
Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 125 КК – умисне легке тілесне ушкодження. Поліцейські надали потерпілому направлення для проходження судово-медичної експертизи для встановлення ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень.

Як повідомляв OBOZ.UA, 11 червня у Хмельницькому в мікрорайоні Книжківці на військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки було скоєно напад із ножем. Представник Хмельницького РТЦК та СП отримав поранення.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Умєров обговорив безпекову ситуацію з главою МЗС Туреччини 2 января 2026
Туреччина є "важливим партнером України та одним із ключових майданчиків для діалогу", заявив Секретар РНБО.
Істина в Шампанському — скупчення галактик з святковою назвою відкриває таємниці темної матерії 2 января 2026
31 грудня 2020 року було виявлено рідкісне явище — злиття двох галактичних скупчень, тоді ж на честь дати відкриття було названо це скупчення Шампанським (Champagne Cluster). Нещодавно цьому відкриттю була присвячена нова публікація, в якій дослідники розповіли про найбільш ймовірні сценарії злиття. Найцінніше в них — це участь у процесах невидимої темної матерії, яка непомітно направляє маси речовини в просторі.
На гірськолижному курорті у Швейцарії стався вибух - є загиблі 1 января 2026
Місцеві ЗМІ пишуть, що пожежа могла бути спричинена феєрверками під час концерту, але поліція заявляє, що причина наразі невідома.