Близько 500 журналістів виїхали з РФ - ЗМІ

18 августа 2022

Близько 500 журналістів залишили Росію після репресій та початку війни. Про це повідомляє російське видання Проект.

"За останній рік щонайменше 504 співробітників російських медіа з 27 видань переїхали на постійне місце роботи за кордон, випливає з підрахунків Проекту, які ґрунтуються на опитуванні співробітників редакцій. Більшість із них поїхали в останні півроку - після початку війни в Україні. Ми провели цей підрахунок під час підготовки великого дослідження про стан медіа в епоху тотальної цензури", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що в повному складі РФ залишили редакції Медузи, Проекту, Важливих історій, російської служби ВВС, Медіазони, медіа-проектів Михайла Ходорковського, більшість співробітників Радіо Свобода, проекту Настоящее время та інших.

Найбільше журналістів із РФ (близько 230) виїхали до Риги, на другому місці - Тбілісі (понад 90 російських журналістів), на третьому - Вільнюс (близько 65).

Деякі західні видання обрали більш віддалені напрямки, зокрема, Bloomberg вивіз співробітників російського бюро у Дубаї, як повідомляють у Проекті.

 
 

"З початком війни незалежні російські ЗМІ зіткнулися з новими заборонами та цензурою. Дослідження Проекту, проведене спільно з Центром захисту прав ЗМІ, показує, що з 24 лютого до кінця липня Роскомнагляд заблокував на території Росії сайти понад 90 інформаційних ресурсів. Усього ж відомство заблокувало понад 5500 інтернет-сторінок різної тематики, підрахувала раніше Роскомсвобода, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Служба державної безпеки Латвії попередила вищих посадових осіб країни про ризики, пов'язані з тим, що в ній починає працювати дедалі більше російських медіакомпаній.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мірошниченко пригадав, як російська ракета вибухнула біля будинку його батьків, які живуть неподалік однієї з ТЕЦ 3 февраля 2023

Мірошниченко пригадав, як російська ракета вибухнула біля будинку його батьків: живуть неподалік однієї з ТЕЦ Він також розповів, з якими труднощами зіткнувся під час вимкнень електроенергії

Названо 10 правил, які допоможуть стати незалежними від обставин 3 февраля 2023

У світі, який постійно змінюється, особливо під час війни, дуже важливо зберігати внутрішній спокій і зовнішню незворушність перед обставинами. Декілька порад, як допоможуть стати незалежним від обставин, читайте в матеріалі ТСН.ua.

Європарламент закликав готувати переговори щодо вступу України до ЄС 3 февраля 2023

Євросоюзу настав час працювати над початком переговорів про вступ України та підтримувати дорожню карту з викладом наступних кроків, вважають євродепутати.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Duglas кидалово 0.3
Duglas кидалово

Отзывов: 1

Анна Левицька 1.3
Анна Левицька

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое