Брати Марії Яремчук натякнули на її брехню про роялті з пісень батька: співачка жалілася, що "ні копійки" не отримує

7 сентября 2024

Дмитро та Назарій Яремчуки, сини легендарного українського естрадного співака Назарія Яремчука уперше прокоментували питання роялті на композиції свого батька. Раніше їхня сестра – артистка Марія Яремчук заявила, що її старший брат забирав увесь гонорар з татових пісень, не давши їй "ані копійки".

Як зазначили брати у новому подкасті "СучЦукрМуз" з Олегом Цукренком, авторські права належать не тільки виконавцю, але й композитору, автору слів. Тобто співак має лише "суміжні права" на витвір, так само як і його спадкоємці.


Попри те, що нащадки Яремчука не відповіли на обвинувачення своєї сестри, вони запевнили, що ніколи не відмовляли у використанні творчості батька. "Претензію нікому не виставляли. Навпаки, нам буває, часто дзвонять: там якийсь фільм знімається, і фрагмент татової пісні. Просять нашого дозволу, ми й тільки за...", – зазначив Назарій-молодший. "Але, кажу, ще, крім того, позвоніть, будь ласка, сестрі", – додав Дмитро.

У розмові артисти також зізналися, що ще не встигли подивитися нашумівший документальний фільм про тата під назвою "Яремчук: Незрівнянний світ краси". Вони також розповіли, чому не доклали руки до створення кінострічки, яка перевищила касовий рекорд оскароносної кінокартини "20 днів у Маріуполі".

Раніше OBOZ.UA писав про те, яку умову висунула продюсерка фільму про легенду української естради Марія Яремчук. Цікаві факти про щемливе кіно – читайте у нашому матеріалі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Німеччина планує створити кіберкупол спільно з Ізраїлем 30 июня 2025

У ФРН відзначили високу ефективність ізраїльської системи ПВО, зауваживши, що у захисті активно діяли фахівці з кібербезпеки, котрі блокували спроби іранських атак у кіберпросторі.

Стало відомо, як оперний співак Василь Сліпак, що загинув на фронті 9 років тому, опинився на війні й що казав про перемогу України 30 июня 2025

Василь Сліпак загинув на фронті 9 років тому: як оперний співак світового рівня опинився на війні й що казав про перемогу України Він ще у 2015 році чітко висловився про своє бачення перемоги України над Росією

Ексдружина DziDzio здивувала фігурою у купальнику на 20 день після пологів 30 июня 2025

Колишня дружина співака Михайла Хоми (DziDzio), співачка Ярослава Хома (Slavia), яка нещодавно вперше стала мамою, показала, який вигляд має її фігура через 20 днів після пологів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше