Британська розвідка оцінила можливості оборонного комплексу РФ у 2024 році

2 марта 2024

Оборонно-промисловий комплекс Росії не здатний повністю забезпечити її потреби у війні проти України, однак може надати перевагу над Україною у 2024 році.  Про це 1 березня повідомляє розвідка Великої Британії.

Зазначається, що оборонна промисловість РФ у 2023 році істотно наростила виробництво за рахунок збільшення числа людей, що працюють в ОПК, до 3,5 млн людей, збільшення числа змін і розширення наявних виробничих ліній.

Разом з тим, збільшене виробництво відбувається за рахунок відновлення і модернізації наявних запасів, а не нового виробництва. Наприклад, переважна більшість основних бойових танків, випущених у 2023 році, складається з відновлених машин.

Також повідомляється, що у 2023 році зросло виробництво артилерійських боєприпасів, однак виробництво снарядів, ймовірно, досягне піка в наступні 12 місяців з огляду на обмежені потужності.

Нагадаємо, Росія нарощує виробництво дронів. Також повідомлялося, що Росії значною мірою вдається обходити санкції на експорт технологій, що дозволяє Москві виготовляти зброю та продовжувати війну проти України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как выбрать мотард 18 апреля 2024

Взгляните на выбор мотарда с новой, захватывающей перспективы. Ведь выбор мотарда – это не просто акт покупки, это шаг в мир страсти, адреналина и абсолютной свободы на двух колесах

MamaRika розказала, через що її ревнує чоловік 18 апреля 2024

Співачка MamaRika, яка нещодавно відверто повідомила, що вони з чоловіком Сергієм Середою перебувають на межі розриву, та навіть випустила про це пісню й кліп, зізналася, що однією з проблем у їхньому шлюбі наразі є ревнощі.

Софія Ротару показала свою маму, яка померла в 1997 році 18 апреля 2024

Софія Ротару показала свою маму, яка померла в 1997 році 17 квітня 2024 року вона могла б святкувати 104 роки

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-сервіс 0.2
Мед-сервіс

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше