Бундесвер отримав мішені у вигляді російських танків

16 августа 2022

Австралійська компанія GaardTech передала Збройним силам Німеччини роботизовані макети, які імітують російські танки. Про це повідомляється в Twitter компанії.

"GaardTech направила перші роботизовані транспортні засоби в Бундесвер для випробувань та бойової стрільби в Німеччині", - йдеться в повідомленні.
 

Компанія займається виробництвом повнорозмірних макетів військової техніки. Ці системи дозволяють військовослужбовцям випробувати складність і напругу реальних дій противника, "візуально наражаючись на загрози реального світу".
До каталогу роботизованої техніки входять танки Т-14 (російський танк на гусеничній платформі Армата, який ще не прийнятий на озброєння армії Росії), Т-72, Т-80, Т-90, а також БМП-3, БМД-4, БТР -70, БТР-90 та БРДМ-1.
 
Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Україна отримує від Німеччини зброю, якої немає навіть у Бундесверу.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Ірані не вщухають масові протести - палять машини та нападають на поліцію 25 сентября 2022

Пікетники захопили усі вулиці Тегерана. Місцеві силовики втратили контроль над столицею.

В США начали строить комплекс, который сможет удалять из атмосферы 5 млн тонн углекислого газа в год 25 сентября 2022

В США стартовал новый проект Project Bison по прямому улавливанию углекислого газа из воздуха (DAC) с целью дальнейшего его захоронения под землёй. Стартап CarbonCapture из Лос-Анджелеса строит в Вайоминге в рамках проекта модульную установку, которая к 2030 году будет удалять из воздуха до 5 млн тонн углекислого газа в год.

Оприлюднено перелік видів безоплатної медичної допомоги для онкохворих 25 сентября 2022

Програма медичних гарантій покриває усі найважливіші види медичної допомоги для пацієнтів з онкологією на кожному етапі лікування, зокрема і лікування та супровід дорослих і дітей з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями в амбулаторних та стаціонарних умовах

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое