26 ноября 2019
Татум спродюсирует новую адаптацию комикса "Макс" (The Maxx).
Автора комикса Сэм Кит опубликовал первые выпуски "Макса" в 1993 году в издательстве Image. Главный герой, бездомный бродяга умеет перемещаться между двумя мирами. В альтернативной вселенной он является главным защитником Королевы Джунглей (в реальном мире соцработница Джули Уинтерс).
Среди продюсеров также значится Рой Ли и его компания Vertigo Entertainment ("Оно 2", "Доктор Сон").
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Надмірне вживання солі вдвічі збільшує ризик раку шлунка 7 апреля 2026
Це доведено дослідженнями.
Кримська прокурорка-зрадниця Поклонська стала посміховиськом після інтерв'ю Собчак: що видала "Няш-мяш" 7 апреля 2026
Скажи "паляниця"! Кримська прокурорка-зрадниця Поклонська стала посміховиськом після інтерв'ю Собчак: що видала "Няш-мяш" Вона намагалася робити розумний вигляд, але не вийшло
Молодий "секс-символ" українського театру зізнався, чому "ховає" красу та тікає від слави своєї акторської династії 7 апреля 2026
"Я брав ролі придурків". Молодий "секс-символ" українського театру зізнався, чому "ховає" красу та тікає від слави своєї акторської династії Іван Довженко не хоче сприймати себе крізь призму "династії"