9 декабря 2019
Дакота и Эль Фаннинг впервые сыграют сестёр на большом экране. Актрисы готовятся к съёмкам в экранизации романа Кристин Ханны "Соловей" (The Nightingale).
Режиссёром картины выступит Мелани Лоран ("Бесславные ублюдки"). В центре сюжета "Соловья" (вышел в 2015 году) лежит история двух сестёр Изабелль и Вианн. Девушки борются за выживание в оккупированной нацистами Франции. Роман вдохновлён историями женщин Сопротивления, которые помогали лётчикам и прятали еврейских детей.
Сценарий адаптирует Дана Стивенс ("Тихая гавань", "И целого мира мало"). Эль недавно сыграла в музыкальной драме "За мечтой" и сиквеле "Малефисенты", Дакота появилась в эпизодической роли у Квентина Тарантино ("Однажды… в Голливуде"). Мелани Лоран недавно срежиссировала триллер "Галвестон" в главной роли.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зонд «Юнона» виміряв товщину крижаного панцира супутника Юпітера Європи — в майбутньому там шукатимуть життя 29 января 2026
Тепер вчені мають точне уявлення, на якій глибині потрібно буде шукати сліди можливого біологічного життя в глобальному підлідному океані супутника Юпітера Європи. Зонд NASA «Юнона» під час одного з чергових зближень з Європою здійснив необхідні вимірювання, які поставили крапку в суперечках про товщину крижаної оболонки на поверхні супутника.
Вчені винайшли термодинамічний комп'ютер, який генерує зображення в 10 мільярдів разів енергоефективніше за штучний інтелект 29 января 2026
Американські вчені запропонували використовувати в генераторах зображень на основі штучного інтелекту технологію термодинамічних обчислень — вона дозволяє зменшити енергетичні витрати на деякі операції до 10 мільярдів разів.
США звільнили російських моряків з захопленого танкера - росЗМІ 29 января 2026
МЗС Росії зверталося із запитом про звільнення моряків особисто до президента США Дональда Трампа ще три тижні тому