9 декабря 2019
В своем Instagram певица Даша Астафьева показала несколько кадров со съемок промокампании косметического бренда.
Звезда позирует в нюдовом боди, который эффектно подчеркивает формы звезды. На лице Даши нюдовий макияж с нежно-розовой помадой, а на руках – светлый маникюр.
По сравнению с другими фотографиями откровенной Астафьевой, эти кадры показывают певицу в очень скромном и нежном свете.
Фотографии для бренда делала известная фэшн-фотограф Соня Плакидюк.


Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Українські військові експерти вирушають на Близький Схід - Зеленський 9 марта 2026
Перша українська група експертів прибуде на Близький Схід вже наступного тижня, щоб допомогти країнам Перської затоки військовою експертизою та поділитися досвідом у сфері ППО.
Наказували робити масаж: хто став жертвою експринца Ендрю на його скандальних фото з вечірок Епштейна 9 марта 2026
Наказували робити масаж: хто став жертвою експринца Ендрю на його скандальних фото з вечірок Епштейна Потерпілій було близько 20 років
Посольство США в Багдаді обстріляли ракетами "Катюша" - ЗМІ 9 марта 2026
Ізраїль заявив про початок нової хвилі ударів по урядових та інфраструктурних об’єктах в Ірані, зокрема в Тегерані. Також ізраїльські авіаудари були завдані по цілях у Лівані.