ДБР: Підприємець дав неправдиві свідчення, щоб "відбілити" чиновницю

10 марта 2026

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили приватному підприємцю про підозру у наданні завідомо неправдивих показів. Про це ДБР повідомило на своєму сайті в понеділок, 9 березня.

"Під час розслідування кримінального провадження щодо керівниці одного з відділів Державної екологічної інспекції Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області), яку викрили на незаконному збагаченні, правоохоронці вилучили у неї вдома 880 тис. доларів США та 200 тис. євро

Свідок заявив, що це нібито його кошти, які він залишив посадовиці на зберігання напередодні", - йдеться в повідомленні.

Слідчі встановили, що чоловік раніше ніколи не був знайомий з керівницею відділу екоінспекції, не підтримував із нею жодних стосунків і не міг передати їй ці кошти.

Його показання планували використати, щоб допомогти посадовиці уникнути кримінальної відповідальності. Чоловіка найняли за гроші для надання неправдивих свідчень.

Його дії кваліфікували як введення в оману суду або іншого уповноваженого органу (ч. 2 ст. 384 КК України). Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Досудове розслідування нині ще триває.

Нагадаємо, правоохоронці викрили на незаконному збагаченні керівницю одного з відділів Державної екологічної інспекції Придніпровського округу на незаконному збагаченні. 

Обшуки були проведені у межах розслідування кримінального провадження щодо можливих неправомірних дій працівників Державної екологічної інспекції Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області).

Українці назвали сфери, де найчастіше вимагають хабарі

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

За $25 тис. переправляв ухилянтів через кордон: на Київщині викрили організатора "бізнесу" 1 мая 2026

За $25 тис. переправляв ухилянтів через кордон: на Київщині викрили організатора "бізнесу". Фото Підозрюваному загрожує до дев’яти років позбавлення волі

Кіно 1957 року визнано "найсумнішим фільмом усіх часів": над ним неможливо не заплакати 1 мая 2026

Кіно 1957 року визнано "найсумнішим фільмом усіх часів": над ним неможливо не заплакати Картина дотепер залишається одним із найкращих проєктів "золотої епохи" Голлівуду

На честь короля Трамп скасував мита на шотландське віскі 1 мая 2026

Глава Білого дому зазначив, що королівське подружжя змусило його піти на таку поступку "навіть майже не благаючи".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше