Цьогорічний день народження столиці відзначатиметься в неділю 28 травня - яка програма святкувань

27 мая 2023

Цього року, як і минулого, в столиці в умовах воєнного стану не передбачено проведення масштабних заходів, присвячених Дню Києва. У той же час, киян та гостей столиці запрошують на екскурсії

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. Цьогорічний день народження столиці відзначатиметься в неділю, 28 травня.

"Спеціально до Дня Києва Управління туризму та промоцій та Київський центр розвитку туризму підготували 6 безоплатних екскурсій за трьома новими маршрутами. Вони розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік", - повідомили в КМДА.

Так, бажаючі можуть взяти участь у екскурсії "Як козаки та магістрат на Подолі жили". Під час неї можна буде відкрити для себе таємниці середньовічного Подолу та дізнатися про традиції Київського самоуправління.

Місце зустрічі: Контрактова площа, біля фонтану "Самсон":

  • Дата та час: 27 травня, субота, 12:00. Реєстрація за посиланням;
  • Дата та час: 28 травня (неділя) 18:00. Реєстрація за посиланням.

Також на вихідних, 27-28 травня, в столиці проведуть екскурсію "Провулками київського Кудрявця". Кияни та гості міста зможуть ознайомитися з літописними місцями Києва та творіннями багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, що мешкали в цій місцевості у різні часи.

Місце зустрічі: Львівська площа, біля пам'ятника Анні Ярославні:

  • Дата та час: 27 травня, субота, 15:00. Реєстрація за посиланням;
  • Дата та час: 28 травня, неділя, 15:00. Реєстрація за посиланням.

Крім того, у столиці проведуть екскурсія "Київ незвичний – від минулого до сьогодення", де можна буде відкрити для себе незвичні місця столиці України та історії про людей, які з ними пов’язані.

Місце зустрічі: Золоті Ворота (навпроти входу до станції метро):

  • Дата та час: 27 травня, субота, 18:00. Реєстрація за посиланням;
  • Дата та час: 28 травня, неділя, 12:00. Реєстрація за посиланням:

"Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасникам буде підтверджено реєстрацію телефонним дзвінком або SMS-повідомленням", - резюмували в КМДА.

Крім того, 28 травня Національний музей історії України пропонує свою програму до Дня Києва. Детальніше за посиланням.

"Ми прогуляємось Старокиївською горою, побачимо місця, де проживали наші пращури, де збереглися їхні поховання, а також залишки жител та укріплень", – уточнили в пресслужбі музею.

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього року в останню неділю травня, 28 числа, у столиці відзначатимуть День Києва. Місту виповнюється 1541 рік.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

WhatsApp та Telegram отримали конкурента від Ілона Маска — розпочалися тести X Chat для iOS 5 марта 2026

Ринок месенджерів готується прийняти нового гравця у вигляді додатку X Chat, тестування якого розпочала компанія Ілона Маска. Власники пристроїв на базі iOS отримали можливість завантажити бета-версію клієнта через платформу TestFlight, однак, як пише PCMag, початкова квота в тисячу осіб вичерпалася всього за дві години. Організатори оперативно відреагували на інтерес аудиторії та розширили програму тестування до п’яти тисяч користувачів.

Білий дім заявив про згоду Іспанії на співпрацю з армією США 5 марта 2026

Водночас Міністерство закордонних справ Іспанії наголосило на незмінності позиціїї щодо заборони використання своїх баз для ударів пр Ірану.

Lenovo показала компактний ігровий планшет Legion Tab Gen 5 з екраном 165 Гц 5 марта 2026

Lenovo показала компактний ігровий планшет Legion Tab Gen 5 з екраном 165 Гц

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

SERMPRO 5.0
SERMPRO

Отзывов: 1

анета  
анета

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше