Джерард Батлер сыграет в триллере "Самолет"

2 ноября 2019

Экшн-триллер "Самолет" (The Plane) основано на одноименной книге Чарльза Камминга.

Как сообщает Deadline, Батлер сыграет роль пилота по имени Рэй Торренс, которому из-за повреждения самолета во время шторма удается приземлиться в зоне военного конфликта. Вооруженные отряды намерены захватить самолет вместе с пассажирами в качестве заложников.

Сценаристами проекта выступают Чарльз Камминг и Дж.П. Дэвис.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Незрячій людині вперше повернули зір за допомогою надрукованої на 3D-принтері рогівки 3 декабря 2025

В кінці жовтня 2025 року в Інституті ока Рамбам (Rambam Eye Institute) в Ізраїлі вперше у світі була успішно проведена трансплантація повністю 3D-друкованої рогівки, яка повернула зір сліпому пацієнту. Рогівка надрукована в кілька шарів з клітин донора в повній відповідності з природною структурою цієї частини ока людини.

В Бельгії проводять обшуки через шахрайство з фондами ЄС 3 декабря 2025

Слідство зосереджене на придбанні Коледжем будівлі на вулиці Spanjaardstraat у Брюґґе вартістю 3,2 млн євро.

Китай вводить податок на презервативи для стимулювання народжуваності 3 декабря 2025

За статистикою, населення Китаю скорочується третій рік поспіль. У 2024 році було зареєстровано всього 9,54 млн народжень.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Genstar 4.1
Genstar

Отзывов: 1

Школа ліцей 75 0.9
Школа ліцей 75

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше