Джордж та Амаль Клуні пожертвували $100 тисяч на боротьбу із наслідками вибухів у Бейруті

9 августа 2020

Руйнівні вибухи, що днями сталися в Бейруті, приголомшили увесь світ. До допомоги постраждалим долучилися й світові зірки. Відтак Джордж та Амаль Клуні пожертвували $100 тисяч на відновлення ліванської громади.

Для Амаль ця катастрофа є особистою втратою, адже жінка народилася в Бейруті, а у віці двох років через громадянську війну разом із родиною переїхала до Великобританії.

«Ми глибоко стурбовані долею мешканців Бейрута й руйнуваннями, з якими вони зіткнулися в останні кілька днів. Ми знайшли три благодійні організації, які надають істотну допомогу на місці трагедії: Ліванський Червоний Хрест, Impact Lebanon і Baytna Baytak», — прокоментувало подружжя виданню People.

Пара активно закликає не бути байдужими та допомогти країні впоратися з наслідками трагедії.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чому електромобілі стають транспортом майбутнього? 10 июля 2026

Ще кілька років тому електромобілі здавалися дорогою екзотикою, але сьогодні вони дедалі впевненіше витісняють традиційні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння. Водії цінують їх за економічність, комфорт, сучасні технології та турботу про довкілля

Казахстан відповів Росії на звинувачення в атаці на Омський НПЗ 10 июля 2026

Міністерство закордонних справ Казахстану спростувало заяви про запуск дронів зі своєї території по об'єктах у Росії.

Медики розповіли, як розпізнати знижену активність щитовидної залози 10 июля 2026

Лікарі розповіли про ознаки, за якими можна визначити знижену активність щитовидної залози. Згідно з твердженням…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MED PROTECT LLC 5.0
MED PROTECT LLC

Отзывов: 1

bitcoin.net.ua  
bitcoin.net.ua

Отзывов: 1

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше