30 августа 2023
Шоумен і телеведучий Даніель Салем, який з початку повномасштабного вторгнення РФ захищає Україну, поділився щемливим відео зі своєю 8-річною донькою Сантою-Луною.
Ролик зірковий захисник опублікував у своєму Instagram.
Даніель показав чуттєві кадри, які зробив під час короткої відпустки. Тиждень він провів разом зі своєю донькою, яку, схоже, побачив лише вдруге за час великої війни.
Вони подорожували в машині, каталися на колесі огляду та їли морозиво.
"7 днів! Це всього 168 годин, це 10 080 хвилин, або всього лише 604 800 секунд. Начебто так багато, а насправді так мало! Важко було вдруге тобі говорити "незабаром побачимось, моя кров". Дихаю тобою", – написав телеведучий під відео.
Нагадаємо, тільки у червні цього року Даніель Салем вперше від початку повномасштабної війни зміг зустрітися зі своєю донькою Сантою-Луною.
До речі, телеведучий розійшовся зі мамою дівчинки, Марією. Заяву на розлучення вони подали ще до початку війни, проте Луні нічого не казали.
Також Салем заявляв, що готується вдочерити дівчинку, яку врятували з-під обстрілів.
← Вернуться на предыдущую страницу
Всесвітній економічний форум може переїхати з Давоса - ЗМІ 22 января 2026
Причина - нестача житла, витрати на охорону та обмежена фізична інфраструктура. Серед обговорюваних місць були американський Детройт та ірландський Дублін.
Мірошниченки романтичними кадрами привітали одне одного з маковим весіллям 22 января 2026
21-го січня річницю шлюбу святкують телеведучий Тімур Мірошниченко та юристка і блогерка Інна Мірошниченко. Пара побралася вісім років тому.
У Німеччині затримали підозрюваних у постачанні дронів до "ДНР" та "ЛНР" 22 января 2026
Підозрювані організовували постачання припасів, медичних засобів та безпілотників сепаратистським угрупованням з 2016 року, водночас один з них перерахував понад 14 000 євро, а інший їздив до Донбасу для розподілу товарів.