9 ноября 2024
Імператорський пінгвін самостійно доплив до Австралії з Антарктиди. Йому довелося подолати відстань у понад 3400 км, повідомляє CNN.
За інформацією видання, мандрівника помітив Аарон Фаулер, який займався серфінгом поблизу містечка Денмарк. За його словами, птах був величезним і водночас виснаженим. Тож побачивши людей, пінгвін одразу ж побіг до людей, по дорозі зариваючись мордою в пісок.
"Він спробував зробити щось на кшталт ковзання на животі, думаючи, що це сніг, і просто занурився мордою в пісок, а потім встав і обтрусив увесь пісок ", - сказав Фаулер.
Відзначається, що це найдовша подорож, коли-небудь зафіксована для цього виду птахів. Це також найпівнічніша точка, де коли-небудь бачили імператорського пінгвіна в дикій природі.
Наразі мандрівним пінгвіном опікуються зоозахисники. Поки що не зрозуміло, чи залишиться він в Австралії, чи повернеться додому в Антарктиду.
Раніше повідомлялося, що Африканські пінгвіни опинилися за крок до зникнення в дикій природі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Маск обізвав Сікорського "слинявим імбецилом" через заяву про Starlink 28 января 2026
Польський міністр звернувся до американського підприємця з вимогою припинити експлуатацію супутників російськими військовими.
Фіцо заявив лідерам ЄС, що Трамп "небезпечний" і "не в собі" - ЗМІ 28 января 2026
Словацький прем'єр є одним із найбільш прореспубліканських і про-Трампівських політиків у Європі.
Трамп привітав падіння долара США до чотирирічного мінімуму 28 января 2026
Нинішня ситуація сприяє зміцненню позицій американських виробників на світових ринках, заявив глава Білого дому.