Долар оговтується після перемоги Трампа. Прогноз курсів валют в Україні

15 ноября 2016

Протягом тижня в українських обмінниках здорожчав долар. Ще минулої неділі він коштував 26,25 грн. Нині ж – 26,70 грн. Така реакція – на перемогу республіканця Дональда Трампа на президентських виборах у США.

Євро навпаки дешевшає: мінус 30 копійок за тиждень – від 29,25 грн до 28,95 грн. Експерти кажуть, що на світових ринках європейська валюта почала дешевшати ще тиждень тому. От тенденція і докотилося до України. 

"Готівкова гривня (наступного тижня) буде коливатися в межах 26-27. Гривня знецінилася через паніку з приводу несподіваних для населення результатів виборів у Сполучених Штатах. Але на міжбанку безготівкова гривня залишається відносно стабільною, тому ми вважаємо, що до кінця тижня паніка вщухне", – говорить головний фінансовий аналітик агентства "Експерт Рейтинг" Віталій Шапран і вперто твердить, що для ажіотажу причин немає.

Отже, доларовий стрибок – штучний і тимчасовий. Експерт запевняє, що українська сталь росте в ціні, тож об'єктивно причин нервуватися немає.

Але Олена Коробкова з Незалежної банківської асоціації має контраргументи.

"Валютний коридор буде в межах 26,30-27,20 гривні. Факторами, які тиснуть на гривню, є те, що минулої п'ятниці в США був вихідний і розрахунки в доларах не здійснювалися. Тож тиждень ми почнемо з подвійного попиту на валюту і це тисне на гривню. Ну, і вже ясно, що у вівторок, коли ми мали отримати транш МВФ, його не буде, і це негативно впливає на курс", – пояснює Коробкова.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Пять смузи для контроля уровня сахара в крови 23 января 2017

Поджелудочная железа вырабатывает гормон инсулин, который регулирует уровень сахара в крови, чтобы предотвратить развитие таких заболеваний, как сахарный диабет.

Twitter оставила попытки освоить продажи 23 января 2017

Судя по всему, попытки Twitter освоить сферу электронной коммерции не увенчались успехом, поэтому компания решила, что с неё хватит.

Том Харди переживает за свое здоровье 23 января 2017

Актер стал чувствительнее к физическим нагрузкам, чем раньше

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mcars delivery 0.1
Mcars delivery

Отзывов: 1

Триумфальная Арка 0.1
Триумфальная Арка

Отзывов: 1

АНД-Групп 0.6
АНД-Групп

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое