Донька-мовчунка Ольги Сумської засвітилася у Москві на презентації забороненого в Україні інтернет-ресурсу

19 сентября 2023

Дочка народних артистів України Євгена Паперного та Ольги Сумської Антоніна Паперна засвітилася з чоловіком в Москві на презентації нових кіноробіт російського сервісу "Кинопоиск". Цей сайт заборонений в Україні ще з 2017 року.

Ні Антоніна Паперна, ні її чоловік – відомий в Росії актор Володимир Яглич – в своїх соцмережах не обмовилися навіть словом про презентацію. Однак про це написали ЗМІ. Зокрема фото подружжя із світського заходу опублікував телеграм-канал "Героиня Татлера".

Антоніна Паперна з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну зайняла мовчазну позицію щодо війни. Через це її матері регулярно доводиться публічно виправдовуватися за дочку. Ольга Сумська на запитання, чому Тоня продовжує жити в країні-агресорі, запевняє, що та не має ніякого відношення до російського кінематографу, мовляв, Антоніна – мама в декреті (Паперна та Яглич мають дочку та сина).

"Мені пишуть колеги, нехай кидає все, нехай їде. Ну чорт знає що. Виїхати з двома маленькими дітьми, повірте, це дуже складно, практично неможливо. Вона в декреті. Залишити свій будинок – ну як це… Якби була така можливість, вона б це зробила", – розповідала Ольга Сумська в одному з нещодавніх інтерв'ю.

Однак насправді "Тоня в декреті" встигає не тільки приглядати за дітьми, а й веселитися на московських світських заходах. Нещодавно, приміром, засвітилася з чоловіком та дочкою на прем'єрі російського мультфільму. Фото із заходу оприлюднив на своїй сторінці в Інстаграм Володимир Яглич.

В вересні минулого року зять Ольги Сумської Володимир Яглич у мікроблозі опублікував фото колеги Сергія Пускепалиса, який активно підтримував бойовиків у так званих ДНР та ЛНР, та загинув по дорозі на Донбас, куди віз допомогу терористичній армії. Пускепаліс був активним прихильником російського вторгнення в Україну в 2022 році, називав його "вимушеним заходом" для "боротьби з нацизмом". Володимир Ягличу, звичайно, про все це відомо, однак він приєднався до когорти пропагандистів, які голосно в пресі оплакували смерть товариша. "Загинув Пускепаліс. Добра людина, прекрасний актор і справжній чоловік", – заявив Яглич.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в липні стало відомо, що донька Ольги Сумської Антоніна Паперна зіграла головну роль у російському серіалі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп підписав указ про "тиск" на Іран 5 февраля 2025

В рамках зусиль щодо максимального тиску адміністрація Трампа проведе кампанію, "спрямовану на те, щоб звести експорт іранської нафти до нуля".

Росія створила нову систему ППО проти дронів 5 февраля 2025

Росія створила нову систему ППО проти дронів

Вдвічі знижує ризик втрати пам'яті: вчені назвали напій, який варто вживати з віком 5 февраля 2025

Людський мозок — це надзвичайно складна конструкція, тому вчені вже багато років намагаються знайти способи, які допоможуть поліпшити його роботу. Зокрема, проводяться дослідження на вивчення продуктів для покращення пам'яті з віком. Читайте про них більше в матеріалі ТСН.ua.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернышевская,54 0.6
Чернышевская,54

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше