17 января 2024
Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден запросив лідерів Конгресу на зустріч у Білому домі, щоб обговорити свій запит на фінансування України, Ізраїлю та кордону. Про це повідомляє видання The New York Times.
Президент і його помічники попередили, що відмова схвалити фінансування може принести перемогу президенту РФ Володимиру Путіну, чиї війська вторглися в Україну два роки тому.
На питання журналістів про те, чи є запрошення Байдена сигналом про те, що Білий дім може запропонувати республіканцям щось нове, прес-секретар Білого дому Карін Жан-П'єр відповіла, що переговори "тривають".
"Ми вважаємо, що все йде добре, і хочемо побачити двопартійну угоду...", - наголосила чиновниця.
Видання нагадало, що на вихідних Байден заявив, що готовий піти на поступки в питанні кордону.
Зустріч в Білому домі стане першою особистою бесідою між Байденом і лідерами Конгресу за останні кілька місяців.
Білий дім перебуває під зростаючим тиском з боку лідерів обох партій, які вимагають вирішення міграційної кризи в США.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Mattel представила інклюзивну Барбі з аутизмом 13 января 2026
Компанія Mattel розширила лінійку інклюзивних ляльок, випустивши Барбі з аутизмом, розроблену у співпраці з правозахисною спільнотою.
У Словаччині побили журналіста, котрий критиував уряд Фіцо 13 января 2026
Провідний коментатор SME часто з'являвся на політичних ток-шоу, де різко критикував словацький уряд на чолі з Фіцо.
Росія посилює контроль над платежами, прикриваючись безпекою - ЦПД 13 января 2026
Формально ці кроки центральний банк РФ подає як технічне вдосконалення, а фактично держава розширює можливості тотального спостереження за приватними фінансами.