17 января 2024
Художниця Соня Морозюк повідомила, що не виходитиме заміж за сина фігуранта корупційного скандалу Романа Гринкевича.
Про це вона написала у своєму Instagram 17-го січня. Того ж дня батьку її вже колишнього нареченого, Ігорю Гринкевичу оголосили нову підозру - у завданні державному бюджету України збитків на майже мільярд гривень.
"Я ЗАЛИШАЮСЬ СОНЕЮ МОРОЗЮК. Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк", - заявила мисткиня.

На доказ своїх слів Морозюк показала руку без обручки

Гринкевич освідчився Морозюк у листопаді, під час подорожі до Венеції
"За період наших стосунків від Романа я отримала два подарунки - обручку і кольє. Ці речі я продам, а кошти на ЗСУ (як це буде відбуватись напишу згодом). Всі підозри в тому, що я нібито отримувала ще щось від Романа або членів його родини – квартири, машини, нерухомість, що завгодно – я відкидаю, і готова доводити це в суді і як завгодно.
Обіцянка подати декларацію залишається в силі. Дякую всім, хто вірить в мене як в людину з мораллю і принципами", - заявила Морозюк.

Після корупційного скандалу Морозюк передумала виходити заміж за Гринкевича
Нагадаємо, про те, що Морозюк заручена з сином фігуранта корупційного скандалу, стало відомо наприкінці минулого року, якраз після відкриття персональної виставки художниці в Києві. Соня запевняла, що нічого не знала про "бізнес" Романа, з яким була знайома всього всього 5 місяців.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Mattel представила інклюзивну Барбі з аутизмом 13 января 2026
Компанія Mattel розширила лінійку інклюзивних ляльок, випустивши Барбі з аутизмом, розроблену у співпраці з правозахисною спільнотою.
Тоня Матвієнко з донею в кумедній балаклаві наробили селфі на березі Прута 13 января 2026
Поки співак Арсен Мірзоян влаштовує собі багатокілометрові пробіжки у Карпатах, його дружина, співачка Тоня Матвієнко і майже 10-річна дочка Ніна обрали собі спокійніше дозвілля.
Злата Огнєвіч з нагоди ювілею попозувала в кришталиках і корсеті та поміркувала про свою силу. Фото 13 января 2026
Співачка Злата Огнєвіч 12-го січня відзначає свій день народження. Їй виповнилося 40 років.