5 декабря 2023
Американський актор Джордж Клуні та його дружина, правозахисниця Амаль Клуні 3-го грудня відвідали лондонську прем'єру стрічки "Хлопці в човні".
Із погодою гостям кіноподії не надто поталанило, але організатори подбали про парасолі. 62-річний Джордж пильнував, щоби на його кохану не впало ні краплини дощу.

Зіркове подружжя прийшло на прем'єру картини, продюсером якої є Джордж
45-річна Амаль на прем'єру вділа чорну оксамитову двійку: корсет і брюки.

"Спокійно, Амалечко, твоїй зачісці ніщо не загрожує!"

Нагадаємо, Клуні виховують двійнят Еллу та Александра, яким уже по 6 років. Але дітей зіркові батьки з собою на урочисті події не беруть, та й узагалі тримають подалі від чужих допитливих очей.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зендея в образах королеви бурлеску показалася у глянці 7 мая 2026
Актриса Зендея попозувала для модного журналу в ефектних аутфітах в стилі бурлеску: прозорій сукні, міні з торочками і головних уборах з пір'ям. На ефектних фото вона посвітила ніжками
Повна імплантація зубів під ключ: які імпланти обрати та як проходить лікування 7 мая 2026
Втрата навіть одного зуба — це не лише естетика, а й порушення жування та зміщення зубного ряду. Тому важливо обрати рішення, яке відновить і функцію, і вигляд
На Київщині зіткнулись вантажівка та мікроавтобус: постраждалих з понівеченого авто діставали рятувальники. Фото Обставини та причини аварії встановлять поліцейські