1 июля 2024

У Дарницькому районі міста Києва пізно ввечері 29 червня відбулась дорожньо транспортна пригода. Поки що невстановлена автівка збила людину на проспекті Бажана.
Про це у мережі повідомляють очевидці. Офіційної інформації від правоохоронних органів столиці ще не було, хоча на місці ДТП їх бачили.
Люди повідомляють, що збитого чоловіка забрала швидка допомога. При цьому він залишався у тямі.
Також передають, що на виїзді з Києва до Новосілок на трасі водійка не встигла зреагувати і збила оленя. На жаль все сталося настільки швидко, що олень загинув на місці.
Раніше у Печерському районі Києва сталась аварія за участі мотоцикліста та легковика. Внаслідок ДТП виник затор на бульварі Лесі Українки у бік вулиці Михайла Бойчука, є постраждалий.
Нагадаємо, що у Бориспільському районі Київської області водій Audi, намагаючись втекти від правоохоронців, в’їхав у будівлю АЗС. Як виявилось, чоловік перебував за кермом з ознаками алкогольного сп’яніння.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Шевченківському районі Києва водій BMW протаранив дві припарковані машини, а потім втік із місця ДТП. Як виявилось, у винуватця аварії були ознаки алкогольного сп’яніння, проте пройти медичне освідування він категорично відмовився.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Рак кишечника можливий і у молодих: лікар називає 5 ключових ознак 23 июля 2026
Знання ознак раку кишечника може врятувати людині життя. Ніхто не буває занадто молодий, щоб захворіти…
Анатолій Анатоліч потрапив у ДТП і показав свій побитий кабріолет 23 июля 2026
Український телеведучий та інтерв’юер Анатолій Анатоліч потрапив у ДТП у Києві.Про подію шоумен повідомив в Instagram-stories. «Сталась не...«С>
Штучний інтелект-асистент Samsung Health Assistant надасть відповіді на всі запитання користувача щодо його здоров'я 23 июля 2026
Samsung представила ШІ-асистента Health Assistant — повністю інтегрованого персонального помічника з питань здоров'я на базі ШІ для користувачів додатку Samsung Health, призначеного для відстеження показників здоров'я та фізичної активності. Наразі він доступний у бета-версії для окремих користувачів додатку Samsung Health у США.