25 ноября 2021
Співачка Ані Лорак вирішила нагадати шанувальникам, якою вона була на злеті своєї кар'єри. Із архівних відео, де вона ще юне дівча, вийшов практично кліп на пісню Кароліни "Стала сильней", яка починається з рядка "Эта девочка прошла нелегкий путь...".
"У своєму житті я немало разів стикалася з труднощами. Були моменти, коли били по ногах і здавалося, що ніхто в тебе не вірить таі не підтримує, що весь світ проти тебе. Та саме в такі моменти я розуміла: ніхто не може вплинути на твій успіх, лише я можу змінити свою долю", - зізналася Лорак.
"День за днем, долаючи труднощі, долаючи втому, долаючи емоційний тиск, я, не озираючись, ішла до своєї мети", - додала вона.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У РФ після атаки БПЛА палає хімзавод - OSINT 7 февраля 2026
На заводі чули серію вибухів, після яких почалася пожежа. Підприємство виробляє продукцію для авіаційної та космічної промисловості.
Зірка "Кварталу 95" розкрила, як Андрій Данилко допоміг їй оговтатися після жорсткої критики за жарт про "жінку сіСкадовська" 7 февраля 2026
Зірка "Кварталу 95" розкрила, як Андрій Данилко допоміг їй оговтатися після жорсткої критики за жарт про "жінку сіСкадовська" Підтримка з боку шоумена була для неї дуже важливою
Через п’ять років у космосі буде більше центрів обробки даних, ніж на Землі, як впевнений Ілон Маск 7 февраля 2026
Глава xAI та SpaceX Ілон Маск останнім часом так захопився ідеєю створення дата-центру в космосі, що задля досягнення відповідної мети об'єднав обидві компанії в гігантський стартап з капіталізацією близько 1,25 трлн доларів. Мільярдер дав зрозуміти, що в наступні п'ять років, на його думку, обчислювальні потужності в космосі перевершать земні.