25 января 2023
Кінострічку виробництва Данії, України, Швеції та Фінляндії про український дітей в умовах війни на Донбасі номінували на престижну премію "Оскар". "Будинок зі скалок" став одним з п'яти претендентів на перемогу в номінації "найкращий документальний фільм".
24 січня Американська кіноакадемія оприлюднила перелік усіх номінантів. До нього також увійшов фільм під назвою "Навальний" про російського опозиціонера від канадського режисера Деніела Роєра (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).
Сюжет стрічки розповідає про життя невеликого дитбудинку поблизу лінії фронту на Донбасі. Головні героїні-виховательки кинули всі сили на те, щоб у важких умовах забезпечити дітям безпеку та любов.
Історія фільму не вигадана. Вона заснована на подіях у реальному дитячому притулку, в якому працювали українські виховательки Ольга та Маргарита. Їхня самовіддача та безкорисливість вразили творців картини.
Стрічка була зняла ще до початку повномасштабної війни, тому можна тільки уявити скільки дітей залишилися безпорадними перед обличчям російського вторгнення. Світова прем'єра документального фільму відбулася у січні 2022 року.
Як писав OBOZREVATEL, разом з "Будинком зі скалок" в лонг-листі "Оскару" був представлений фільм "Клондайк" українського виробництва. Проте далі він не пройшов.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Український актор спонтанно звернувся до росіян у серіалі Джорджа Клуні: режисер був у захваті від його репліки 12 января 2025
Український актор спонтанно звернувся до росіян у серіалі Джорджа Клуні: режисер був у захваті від його репліки. Відео Рудинський боявся, що його сцену доведеться перезнімати
Названо спеції, які мають бути на вашій кухні 11 января 2025
Дія жироспалювальних приправ переважно заснована на прискоренні обмінних процесів.
Як дожити до 100 років: шість основних секретів китайців, які варто вивчити українцям 11 января 2025
Чи є можливість зберегти молодість після 50 років? Чи можна дожити до 100 років? Як уникнути розвитку кількох хронічних захворювань? Відповіді на ці запитання можуть дати принципи китайської традиційної медицини.