Фахівці назвали продукти, які здорожчають і здешевшають цією весною

8 марта 2016

В Україні навесні подорожчає їжа. Аграрні експерти прогнозують, що ціни ростимуть поступово.

Фахівці аргументують свої прогнози змінами в системі оподаткування. На їхню думку, вже до Великодня збільшиться вартість м'яса: свинини на 4-5%, птиці на 2-3%, яловичина в ціні не зростатиме.

З експертними думками категорично не згодні продавці на базарах. Вони запевняють, що в них уже зараз майже нічого не купують. За вище ціни – й поготів.

"Як можемо підіймати ціну, якщо ніхто не бере", - запитують продавці. Вони кажуть, що система оподаткування може змінитися ще багато разів, але якщо в людей немає грошей купувати їжу – ціна на неї падатиме. "Це вам не труси і не майка, вони лежати на прилавку не можуть", - кажуть реалізатори м'яса.

Обнадійливіші прогнози в експертів на овочі. Так, вони вважають, що протягом весни на 3-7% здешевшає морква, на 3-5% цибуля, така сама доля може протягом уже ближчих тижнів чекати на картоплю. Подешевшати до літа мають молоко та молочні продукти.

Цієї зими в Україні вже здешевшали овочі з борщового набору. За інформацією аграріїв, ціни впали через низький внутрішній попит та достатню пропозицію на ринку. Зокрема, говорять про перше за довгий період здешевшання картоплі та білокачанної капусти. За словами фахівців, картопля впала в ціні майже на 5%, а весь борщовий набір овочів - на 6%.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Корпус AeroCool SI-5200 Frost для игровой системы представлен в двух версиях 19 июля 2019

Компания AeroCool представила компьютерные корпуса SI-5200 Frost и SI-5200 Frost Tempered Glass формата Mid Tower, подходящие для создания игровой настольной системы.

Как выбрать зеркала заднего вида для вашего мотобайка? 19 июля 2019

Как выбрать зеркала заднего вида для вашего мотобайка?

Вакцину от респираторно-синцитиального вируса усовершенствовали… гриппом 19 июля 2019

Как сообщается в издании Antiviral Research, американским ученым удалось создать вакцину, защищающую от гриппа и от респираторно-синцитиального вируса одновременно. Пока что продукт проверили только на животной модели.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 1.7
Sportlife

Отзывов: 1

школа 52  
школа 52

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое