Фахівці назвали продукти, які здорожчають і здешевшають цією весною

8 марта 2016

В Україні навесні подорожчає їжа. Аграрні експерти прогнозують, що ціни ростимуть поступово.

Фахівці аргументують свої прогнози змінами в системі оподаткування. На їхню думку, вже до Великодня збільшиться вартість м'яса: свинини на 4-5%, птиці на 2-3%, яловичина в ціні не зростатиме.

З експертними думками категорично не згодні продавці на базарах. Вони запевняють, що в них уже зараз майже нічого не купують. За вище ціни – й поготів.

"Як можемо підіймати ціну, якщо ніхто не бере", - запитують продавці. Вони кажуть, що система оподаткування може змінитися ще багато разів, але якщо в людей немає грошей купувати їжу – ціна на неї падатиме. "Це вам не труси і не майка, вони лежати на прилавку не можуть", - кажуть реалізатори м'яса.

Обнадійливіші прогнози в експертів на овочі. Так, вони вважають, що протягом весни на 3-7% здешевшає морква, на 3-5% цибуля, така сама доля може протягом уже ближчих тижнів чекати на картоплю. Подешевшати до літа мають молоко та молочні продукти.

Цієї зими в Україні вже здешевшали овочі з борщового набору. За інформацією аграріїв, ціни впали через низький внутрішній попит та достатню пропозицію на ринку. Зокрема, говорять про перше за довгий період здешевшання картоплі та білокачанної капусти. За словами фахівців, картопля впала в ціні майже на 5%, а весь борщовий набір овочів - на 6%.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В PS Store стартовала «грандиозная» весенняя распродажа со скидками до 70 % 2 апреля 2020

В PlayStation Store стартовала грандиозная, как Sony описывала её в рассылке для подписчиков, весенняя распродажа. По сниженным ценам в течение акции будут продаваться более 300 товаров, включая недавние релизы.

"Был влюблен в воспитательницу": DZIDZIO поделился историей и фото из детского сада 2 апреля 2020

Михаил Хома признался, что во время обеденного сна целовал подушку

В Киеве на коронавирус начали проверять всех пациентов, которые имеют воспаление легких 2 апреля 2020

На коронавирус уже проверили 1,9 тысяч человек в Киеве.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Назалонг 4.5
Назалонг

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое