28 июня 2023
Французькі фахівці вперше провели випробування гіперзвукового планера. Про повідомила місцева газета Le Figaro з посиланням на своє джерело.
За інформацією видання, планер отримав назву V-MAX. ЗМІ додає, що це перший суттєвий крок Франції у бік створення власної гіперзвукової зброї.
Випробування відбулося у понеділок увечері, 27 червня, додає видання з посиланням на Головне управління озброєння ЗС Франції.
Однак результати випробування ЗМІ не озвучило.
Франція в лютому 2023 року підтверджувала намір активно працювати над гіперзвуковою зброєю.
Зокрема, такі роботи розпочалися ще в січні 2019 року в Ariane Group. Ця компанія займається проектом V-MAX.
Нагадаємо, Франція терміново передасть Україні близько 10 тонн обладнання та гуманітарних вантажів, щоб помогти в ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В одній із країн Африки виник дефіцит чистої води через війну в Ірані 11 апреля 2026
Багато людей в Судані більше не можуть дозволити собі чисту питну воду і змушені пити з небезпечних джерел.
Google Gemini допоможе розібратися в складних темах, генеруючи візуалізації 11 апреля 2026
Багатьом людям під час вивчення чогось нового легше зрозуміти матеріал, коли є якісь візуальні елементи, що розкривають суть концепції. Оскільки все частіше люди звертаються до Google Gemini при розборі складних тем, цілком логічно, що розробники додали ШІ-помічнику функцію, яка дозволяє створювати візуалізації для простішого засвоєння вивченого матеріалу.
Два автогіганти РФ заглиблюються у кризу - розвідка 11 апреля 2026
Високі відсоткові ставки стримують попит, китайські виробники витісняють російські компанії з ринку, а державне замовлення, яке підтримувало галузь, поступово вичерпується.