12 августа 2020
Російського актора Михайла Єфремова, котрому загрожує тюремне покарання за смертельну ДТП, забрала швидка просто з судового засідання. У 56-річної зірки підозрюють інсульт.
Про це повідомляють "ТАСС".
"У Єфремова підозра на інсульт, точний діагноз буде встановлено в лікарні", - підтвердили у пресслужбі суду.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Винищувачі США та Китаю провели коротке протистояння над Жовтим морем - ЗМІ 21 февраля 2026
Дислоковані у Південній Кореї бойові літаки США вступили у протистояння з китайськими винищувачі на тлі американських навчань.
Відрізані вуха та вбивства бранців: ЗМІ розкрили листування генерала РФ 21 февраля 2026
Журналістське розслідування підтверджує факти розправ над бійцями ЗСУ і те, що Роман Дємурчієв схвалював ці злочини.
WhatsApp перейняв ще одну функцію Telegram — відправку історії повідомлень новим учасникам групових чатів 21 февраля 2026
Розробники WhatsApp додали в месенджер нову функцію — історію повідомлень у групах. Адміністратори та учасники груп тепер можуть надсилати новим учасникам останні повідомлення, щоб швидко вводити їх у контекст обговорення. Така функція вже кілька років існує в Telegram.