9 сентября 2020
Телеведуча Оля Фреймут нарешті одужала від коронавірусу, з яким двічі виходила в ефір шоу "Танці з зірками".
Радісною новиною та деталями перебігу хвороби зірка поділилася у своєму Instagram.
"НаиМ†страшніше в коронавірусі - иМ†ого підступнииМ† індивідуальнииМ† підхід. До когось він лагіднииМ†, комусь - фатальнииМ†. Мені пощастило, але я прошу вас не приміряти мою історію на себе; не обманювати себе - і якщо є сумніви, звертатися до лікаря", - закликала Оля.
Нагадаємо, нещодавно коронавірус також побороли Сергій Бабкін із дружиною та Марічка Падалко з дітьми.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Продукти, які можуть призвести до заблокованого притоку крові до ока та мертвих очних нервів 25 июня 2026
Втрата зору має безліч причин, багатьох з яких можна уникнути, якщо вести здоровий спосіб життя.…
Лікар назвав яблука ідеальним продуктом для зниження холестерину 25 июня 2026
Вживання яблук підтримує серце, кишечник і навіть талію у добрій формі, констатує відомий британський медик,…
Внучка Ніни Матвієнко стала біженкою: в якій європейській країні вона знайшла прихисток 25 июня 2026
Внучка Ніни Матвієнко стала біженкою: в якій європейській країні вона знайшла прихисток Вона виїхала з України пів року тому