9 сентября 2020
Телеведуча Оля Фреймут нарешті одужала від коронавірусу, з яким двічі виходила в ефір шоу "Танці з зірками".
Радісною новиною та деталями перебігу хвороби зірка поділилася у своєму Instagram.
"НаиМ†страшніше в коронавірусі - иМ†ого підступнииМ† індивідуальнииМ† підхід. До когось він лагіднииМ†, комусь - фатальнииМ†. Мені пощастило, але я прошу вас не приміряти мою історію на себе; не обманювати себе - і якщо є сумніви, звертатися до лікаря", - закликала Оля.
Нагадаємо, нещодавно коронавірус також побороли Сергій Бабкін із дружиною та Марічка Падалко з дітьми.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Прив’язали до дерева та били палкою: у Києві затримали підозрюваних у жорстокому вбивстві перехожого 24 июня 2026
Прив’язали до дерева та били палкою: у Києві затримали підозрюваних у жорстокому вбивстві перехожого Підозрюваним загрожує довічне
Названо 5 «ранніх» ознак, які сигналізують про інсульт 24 июня 2026
Інсульт – це невідкладна медична ситуація, спричинена обструкцією кровотоку. Коли орган позбавляється життєво важливого кисню,…
В США імітуватимуть умови боїв в Україні - ЗМІ 24 июня 2026
Американські військові зможуть таким чином удосконалювати свої навички, заявив міністр армії США Ден Дрісколл.