Екологи вважають, що витік з Північних потоків несе величезну шкоду екології

30 сентября 2022

Природний газ, який у величезній кількості витікає з пробоїн в обох Північних потоках, матиме безпрецедентно шкідливі наслідки для екології. Про це у середу, 28 вересня, з посиланням на слова кількох вчених повідомило The Guardian.

"Вчені побоюються, що метан, який витікає з трубопроводів Північних потоків у Балтійське море, може стати найбільшим витоком в історії та викликати значні кліматичні ризики", - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що точний обсяг витоків поки невідомий, але за приблизними підрахунками йдеться про 100-350 тисяч тонн метану - газу, який за масштабом негативного впливу на клімат поступається лише вуглекислому газу.

"Якщо говорити про вплив на клімат, то 250 тис. тонн метану еквівалентні викидам 1,3 млн автомобілів протягом року", - зазначає видання.

Якщо ці попередні підрахунки обсягу витоку підтвердяться, вони щонайменше вдвічі перевищать обсяг витоку метану під час найбільшої подібної катастрофи в історії США, що сталася у 2015 році у Каліфорнії.

На відміну від нафти, витік газу матиме набагато менший вплив на морську флору та фауну, але все одно завдасть непоправної шкоди природі, прискоривши зміни клімату.

Раніше в Німеччині, Данії та Швеції заявили, що причиною протікання у двох нитках газопроводу Північний потік стали цілеспрямовані вибухи, а не природні причини.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Києві під час гасіння пожежі у відселеній будівлі виявили тіло людини 6 декабря 2022

В Києві під час гасіння пожежі у відселеній будівлі виявили тіло людини. Фото Обставини та причини трагедії встановлять правоохоронці

Росія потребує гарантій безпеки - Макрон 5 декабря 2022

Президент Франції вважає, що західні країни нібито мають надати Кремлю "гарантії" у разі переговорів.

Поліція Іспанії з'ясувала, звідки було відправлено листи з вибухівкою 5 декабря 2022

Більшість із надісланих пакетів вдалося знешкодити, хоча внаслідок спалаху одного з пристроїв легко постраждав співробітник українського посольства.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Двері 0.3
Двері

Отзывов: 1

Smartsolutions 5.0
Smartsolutions

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое