Іран випустив понад 70 ракет по Іраку

30 сентября 2022

Іран завдав масованого ракетного удару по території Іраку, загинули щонайменше 13 людей, ще 58 отримали поранення. Про це у четвер, 29 вересня, повідомляє Синьхуа.

Зазначається, що удару було завдано по кількох регіональних офісах іракської опозиційної курдської партії.

За наявними даними, Іран випустив понад 70 балістичних ракет та дронів-камікадзе.

У МЗС Іраку заявили, що викличуть іранського посла для надання роз'яснень у зв'язку з обстрілом.

Зауважимо, що Іран та Туреччина регулярно завдають ударів по курдах на півночі Іраку. Формальною причиною цього зазвичай є нібито участь курдів в обстрілах території Ірану та Туреччини.

Нагадаємо, в серпні повідомлялося, що Туреччина оголосила військову операцію проти курдів.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

За добу ШІ виявив кілька сотень вразливостей в екосистемі біткоїна 8 августа 2026

Група ентузіастів Bitcoin Red Team, заручившись підтримкою передових моделей штучного інтелекту, вивчила код проєктів в екосистемі біткоїна і за добу виявила кілька сотень вразливостей.

На Київщині п’яний водій BMW на швидкості збив підлітків 8 августа 2026

На Київщині п’яний водій BMW на швидкості збив підлітків: момент ДТП зафіксувала камера. Фото та відео Усі обставини аварії встановлять слідчі

Горіхи і насіння захистять від передчасної смерті 8 августа 2026

Частіше включайте в свої закуски горіхи, насіння і рослинні масла. Це скорочує небезпеку передчасної смерті…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leader NRG Ukraine 2.9
Leader NRG Ukraine

Отзывов: 2

Spravk.xyz 5.0
Spravk.xyz

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше