Жителя Гомеля засудили через фототехніку окупантів

4 августа 2022

Жителя Гомеля засудили через фототехніку окупантів

У Білорусі Гомельський обласний суд засудив до позбавлення волі на два роки у колонії загального режиму 30-річного ІТ-шника Андрія Уткіна. Він сфотографував КАМАЗ із символом російських окупантів "V" та відправив у телеграм-канал "Беларускі Гаюн". Про це повідомляє правозахисний центр "Вясна".

"Приблизно за два тижні я був затриманий співробітниками ГУБОЗ у себе вдома. Я був сильно шокований, не знав, що за фотографію передбачено кримінальну відповідальність", - прокоментував Уткін.

Його помістили до СІЗО 31 березня. Винесення вироку відбулося на початку серпня.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в ОП пояснили, навіщо РФ оголосила полк Азов "терористичною організацією".

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЄС додатково профінансує Молдову на мільйони євро 23 июня 2026

Наразі Кишинів є другим за величиною отримувачем коштів від Європейського фонду миру (197 мільйонів євро).

Мадонна приміряла незвичні образи в обʼєктиві Наді Лі Коен 23 июня 2026

Не схожа на себе: Мадонна приміряла незвичні образи в обʼєктиві Наді Лі Коен

Apple може відмовитися від iPhone 19 23 июня 2026

Apple може відмовитися від iPhone 19

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MAJESTIC MARVEL s.r.o.  
MAJESTIC MARVEL s.r.o.

Отзывов: 1

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

Фара Сервіс 5.0
Фара Сервіс

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше