14 июня 2024

Дружина співака Віктора Павліка, Катерина Репяхова у день свого 30-ліття озвучила свою єдину та головну мрію.
Вона стосується її сина Михайла, якому 15-го червня виповниться 3 роки.

Катерина влаштувала святкову фотосесію з синочком
У Instagram блогерка поділилася зворушливими фотографіями з хлопчиком.

13-го червня четверта дружина артиста святкує ювілей
"Мрія одна. Щоб мій коханий синочок розмовляв. Сьогодні я живу заради нього. Мрію, радію, прагну… для нього", - зізналася Катерина.

Катя загадала заповітне бажання


Хай мрія неодмінно збудеться!


Нагадаємо, лікарі встановили, що в Михайлика є розлад неврологічного розвитку, через що малюк поки не говорить.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Христина Соловій потішила фанів знімками в спокусливій сукні 26 декабря 2025
Співачка Христина Соловій 25-го грудня, коли українці святкували Різдво, не викладала традиційних фото біля ялинки у картатій піжамі.
Притула з двома дочками заспівав колядку біля ялинки на різдвяному відео 26 декабря 2025
44-річний колишній шоумен, а нині волонтер Сергій Притула відсвяткував Різдво у затишній домашній атмосфері.
У Києві на гарячому затримали кілера ФСБ, який намагався вбити офіцера ГУР МО України 26 декабря 2025
У Києві на гарячому затримали кілера ФСБ, який намагався вбити офіцера ГУР МО України. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна