10 февраля 2023
Голова фан-клубу виконавця Олега Винника Валерія Барон, котра продовжує спілкуватися з артистом та його командою від початку повномасштабної війни, пролила світло на питання, які хвилюють українців. Вона розповіла, що співак наразі не може вести публічну та творчу діяльність через проблеми зі здоровʼям, але в майбутньому планує повернутися на сцену.
У Німеччині, де він лікується та волонтерить, Винник також готує нові пісні на радість своїх шанувальників. Про це Валерія Барон розповіла в інтервʼю "Зірковому" (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Він є громадянином України, який дуже хвилюється і йому болить те, що в нас тут відбувається. Його стан здоровʼя не дозволяє йому бути в публічному просторі. Він плідно працює в студії та готує нові пісні", – пояснила голова фан-клубу артиста.
З її слів, Олег Винник точно повернеться на велику сцену, але зараз його діяльність зосереджена на волонтерстві. Зі своїм фондом "Вовчиця" виконавець непублічно передає на передову автомобілі, прилади нічного бачення, шоломи, бронежилети, одяг та багато іншого.
"Він не вважає для себе морально можливим влаштовувати на цьому якийсь піар. Він починав все це робити за власний кошт. Все те, що він міг, він віддавав", – сказала Валерія Барон.
Вона також додала, що, на її думку, повернення зірки в публічний простір дуже залежитиме від його стану здоровʼя. Олег Винник, вважає голова фан-клубу, звернеться до шанувальників, коли його фізичний та емоційний стан будуть в нормі, що, можливо, станеться вже скоро.
Як писав OBOZREVATEL, співачка Оля Полякова, у якої перед початком повномасштабної війни вийшов спільний трек із колегою, заявила, що артист дуже переживає за батьківщину, але поки що проблеми зі здоров'ям не дозволяють йому брати активну участь в антивоєнній кампанії.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, чи буде присутнім Трамп на саміті НАТО 23 мая 2025
Американський лідер приєднається до ключових обговорень на саміті, який відбудеться 24-25 червня у Гаазі.
Суд виніс вирок колишньому українському продюсеру Бардашу, який мріяв про "звільнення" Києва 23 мая 2025
Суд виніс вирок колишньому українському продюсеру Бардашу, який мріяв про "звільнення" Києва Бардаш не приховує зневаги до українського народу
Операція Пандора: Європол вилучив 38 тисяч викрадених культурних артефактів 23 мая 2025
Під час розслідування затримали 80 осіб, причетних до міжнародного злочинного угруповання, котре спеціалізувалося на викраденні й нелегальному продажу історичних цінностей.