Грациозная Марион Котийяр

29 марта 2014

Прекрасная представительница французского кино – актриса Марион Котийяр снялась для новой рекламной кампании сумок от модного дома Dior – Lady Dior.

 

 

 

 

 

 

 

 

Хочешь узнать больше - читай отзывы

kinoafisha.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дружина Остапчука зізналася, чи вийшла би за нього, якби він не був успішним 18 января 2026

25-річна дружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Катерина Остапчук відповіла підписникам про те, чи вийшла б за нього заміж, якби він не був таким успішним.

Threads обігнала колишній Twitter за кількістю користувачів — вона досягла 320 млн користувачів 18 января 2026

Станом на січень 2026 року аудиторія платформи Threads від Meta досягла 320 млн активних користувачів, що відповідає зростанню більш ніж на 30 млн з грудня 2025 року. Це свідчить про сильну динаміку розвитку соцмережі, особливо на фоні проблем X з намаганнями утримати аудиторію.

Китай відпрацьовує операцію проти Тайваню за венесуельським зразком - ЗМІ 18 января 2026

На опублікованих Центральним телебаченням Китаю кадрах видно, що тренування розпочалося з розвідки за допомогою військового безпілотника, який ідентифікував будівлю, де за сценарієм перебували противники.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше