Губернатор Бєлгородської області заявив, що через обстріл загинула українка

13 сентября 2022

У Логачівці Бєлгородської області через обстріл нібито загинула громадянка України. Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков.
 
"Щодо ситуації у Логачівці. На жаль, не обійшлося без жертв - загинула громадянка України 1942 року народження. Також до Валуйської ЦРЛ доставлено четверо постраждалих із пораненнями середнього ступеня тяжкості. Троє з них - громадяни України, один чоловік - мешканець Логачівки", - зазначив він.
 
За словами Гладкова, у селі є часткові руйнування господарських будівель та приватних домоволодінь, пошкоджено автомобілі та лінію електропередач.
 

"Аварійні служби зараз відключили подачу газу та електрики", - заявив губернатор.
 
Нагадаємо, мешканці Бєлгородської області, що межує з Україною, у понеділок, 12 вересня, повідомляють у соцмережах про те, що на території регіону чути вибухи.
 
Також повідомлялося, що одразу у кількох містах РФ почули гучний вибух. Вибух було чутно в Ростові, Азові, Таганрозі, Новошахтинську, Шахтах, Новочеркаську, Аксаї,  Єйську.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Щомісячна аудиторія WhatsApp перевищила 3 ​​мільярди користувачів 2 мая 2025

Щомісячна аудиторія WhatsApp перевищила 3 ​​мільярди користувачів

Гордон розказав, чому не працює над стосунками з Бацман 2 мая 2025

Журналіст Дмитро Гордон уже майже 14 років живе у щасливому шлюбі зі своєю колегою Олесею Бацман, але не тому, що пара невпинно працює над своїми стосунками. Навпаки, чоловік переконаний - робити цього не потрібно.

В Іспанії відповіли, чи могла сонячна енергетика стати причиною блекауту 2 мая 2025

Іспанський оператор електромережі виключає відновлювані джерела енергії як причину блекауту.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше