Гутцайт повідомив, як атлети з РФ та Білорусі можуть брати участь в Олімпіаді

23 февраля 2023

Міністр молоді та спорту, президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт допускає участь російських та білоруських спортсменів на Олімпійських іграх у Парижі - як біженців. Про це він повідомив в ефірі телемарафону, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми стоїмо на позиції, щоб їх не було. Але… На Олімпійських іграх є певна група, яка виступає як біженці", - сказав Гутцайт.

Міністр зазначив, що в такому випадку у російських та білоруських атлетів буде умова: відмовитися від свого громадянства, засудити війну та виступати як біженці.

"Є тільки така умова, яку, я впевнений, вони не приймуть. Такий критерій може бути, якщо вони їх допускатимуть. Я так бачу ситуацію, інших умов я не бачу", - додав Гутцайт.

Раніше Гутцайт заявляв, що у разі допуску росіян, Україна може бойкотувати Олімпіаду.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Розріз до стегна, прозора спідниця та підбори-копитця: дочка Мадонни у спокусливих образах знялася для реклами 22 апреля 2026

Старша донька Мадонни, Лурдес (Лола) Леон знялася для реклами модного одягу і попозувала для звабних фото на траві. Зірка повигиналася перед камерою у сукнях з розрізом та прозорому міні

Lenovo просить 5000 доларів за цей моноблок: і ось чому 22 апреля 2026

Lenovo просить 5000 доларів за цей моноблок: і ось чому

Міністр оборони Іспанії приїхала в Київ 22 апреля 2026

Маргарита Роблес проведе низку офіційних зустрічей з представниками влади України і отримає орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Dovira.site 5.0
Dovira.site

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше